See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU Przez sukcesywną dostawę sprzętu medycznego Zamawiający rozumie cykliczną dostawę sprzętu medycznego okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 69 pakietów (części) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 i 3a do SWZ Wykonawca może składać ofertę na poszczególne pakiety, przy czym dany pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. Każdy z Pakietów będzie oceniany osobno, co oznacza, iż postępowanie przetargowe na każdy Pakiet może być rozstrzygnięty na korzyść innego Wykonawcy. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53
Los: LOT-0054
Titel: PAKIET 54
Los: LOT-0055
Titel: PAKIET 55
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET 56
Los: LOT-0057
Titel: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: PAKIET 58
Los: LOT-0059
Titel: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: PAKIET 67
Los: LOT-0068
Titel: PAKIET 68
Los: LOT-0069
Titel: PAKIET 69