See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy.
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zadanie nr 1- Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-1BA lub równoważnych Zadanie nr 2 - Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P- CC lub równoważnych Zadanie nr 3 - Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-2 oraz 6NZ lub równoważnych Zadanie nr 4 - Dostawa pomp szlamowych typu PSZ lub równoważnych Zadanie nr 5 - Dostawa pomp zatapialnych typu BS lub równoważnych Zadanie nr 6 - Dostawa pomp zatapialnych szlamowych lub równoważnych Zadanie nr 7 - Dostawa pomp typu HC lub równoważnych 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-1BA lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 1 – Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-1BA lub równoważnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 1
Menge: 129 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 129 sztuk, w tym gwarantowane 61 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 68 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P- CC lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 2 – Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P- CC lub równoważnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 2
Menge: 62 Stück
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 62 sztuki, w tym gwarantowane 30 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 32 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-2 oraz 6NZ lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 3 – Dostawa pomp zatapialnych wirowych typu P-2 oraz 6NZ lub równoważnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 3
Menge: 326 Stück
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 326 sztuk, w tym gwarantowane 159 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 167 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa pomp szlamowych typu PSZ lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 4 – Dostawa pomp szlamowych typu PSZ lub równoważnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 4
Menge: 97 Stück
Beschreibung der Optionen: Gwarantowana ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 45 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 52 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa pomp zatapialnych typu BS lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 5 – Dostawa pomp zatapialnych typu BS lub równoważnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 5
Menge: 14 Stück
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 14 sztuk, w tym gwarantowane 8 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 6 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa pomp zatapialnych szlamowych lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 6 – Dostawa pomp zatapialnych szlamowych lub równoważnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 6
Menge: 15 Stück
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 15 sztuk, w tym gwarantowane 12 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 3 szt. pomp i zespołów pompowych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa pomp typu HC lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomp i zespołów pompowych zatapialnych, odwadniających i szlamowych dla oddziałów PGG S.A. w okresie 18 m-cy - Zadanie nr 7 – Dostawa pomp typu HC lub równoważnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432402853 - Zadanie nr 7
Menge: 1 Stück
Beschreibung der Optionen: Ilość dostaw pomp i zespołów pompowych: 1 sztuka, w tym gwarantowane 0 sztuk. Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na wykonaniu: dostawy 1 szt. pompy/ zespołu pompowego. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji zostały określone w SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ).