See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky vn rozvaděčů
Beschreibung: Dodávky vn rozvaděčů -čerpání rámcové dohody RSD 022-2019,RSD 023-2019,RSD 024-2019,RSD 025-2019 za 4Q/2025
Vorherige Bekanntmachung: 41132-2019
Interne Kennung: N006/18/V00003335
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32540000 Schaltfelder
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: část 2-VN rozvaděče modulární (skříňové) 38,5kV
Beschreibung: Dodávky vn rozvaděčů -čerpání rámcové dohody RSD 023-2019 za 4Q/2025
Los: LOT-0005
Titel: část 4-VN rozvaděče kompaktní 38,5kV
Beschreibung: VN rozvaděče kompaktní 38,5kV-čerpání RD025-2019 za 4Q/2025
Interne Kennung: část 4 VN rozvaděče kompaktní 38,5kV
Los: LOT-0004
Titel: část 3-VN rozvaděče kompaktní 25kV
Beschreibung: VN rozvaděče kompaktní 25kV-čerpání RD 024-2019 za 4Q/2025
Interne Kennung: část 3 VN rozvaděče kompaktní 25kV
Los: LOT-0002
Titel: část 1-VN rozvaděče modulární (skříňové) 25kV
Beschreibung: Dodávky vn rozvaděčů -čerpání rámcové dohody RSD 022-2019 za 4Q/2025
Interne Kennung: část 1-VN rozvaděče modulární (skříňové) 25kV