2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocnice Milosrdných bratří – urgentní příjem – projektová dokumentace
Beschreibung: Zadavatel připravuje realizaci stavby urgentního příjmu jako přístavbu ke stávajícímu objektu nemocnice Milosrdných bratří. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je provedení projektových prací a inženýrských služeb pro přípravu a realizaci stavby. K tomu účelu si zadavatel nechal zpracovat STUDII a pro realizaci předmětu plnění této zadávané veřejné zakázky zvolil VARIANTU 2. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (PD), souvisejících inženýrských činností (IČ) a technických pomocí pro investiční akci názvem „Nemocnice Milosrdných bratří – urgentní příjem“. V rámci předmětu plnění bude provedeno: 1) dopracování STUDIE podle potřeb zadavatele (ST) 2) zpracování a provedení podkladů a průzkumů a jejich vyhodnocení (PR) 3) zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) 4) obstarání pravomocného povolení záměru (SP) 5) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) 6) zpracování projektové dokumentace interiérového vybavení stavby (DPSINT) 7) technická pomoc v zadávacím řízení na výběr zhotovitele stavby (HN) a výběr zhotovitele interiérového vybavení (HNINT) 8) výkon dozoru projektanta při realizaci a dokončení stavby (AD) Podrobný popis jednotlivých etap předmětu plnění je uveden ve smlouvě.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1