2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van minimaal 10 en maximaal 25 afvalinzamelvoertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van afvalinzamelvoertuigen met zijbelading en achterbelading. Het leveren van minimaal 10 en maximaal 25 afvalinzamelvoertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van afvalinzamelvoertuigen met zijbelading. Het leveren van 12 afvalinzamelvoertuigen met zijbelading.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal maximaal twee jaar per keer.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren van afvalinzamelvoertuigen met achterbelading. Het leveren van 10 afvalinzamelvoertuigen met achterbelading.
Interne Kennung: 2