2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31200050: Inkoop en Onderhoud Gladheidbestrijdingsmaterieel 2025 Rijkswaterstaat en Provincie Noord Brabant
Beschreibung: Raamovereenkomsten inzake levering van nieuw te leveren en circulair her te leveren (eigen RWS) gladheidbestrijdingsmaterieel inclusief bijbehorende dienstverlening t.b.v. Rijkswaterstaat en de provincie Noord-Brabant. Rijkswaterstaat treedt op als aanbestedende dienst. De scope van de opdracht omvat: Percelen 1 t/m 4: De levering van (nat)zoutstrooiers en (combi)sproeiers inclusief dienstverlening voor dit materieel gedurende 13 jaar nalevering De levering van sneeuwploegen inclusief dienstverlening voor dit materieel, gedurende 20 jaar na levering Ieder perceel wordt gegund aan één onderneming. Perceel 5: circulaire dienstverlening om bestaand materieel te revitaliseren en geschikt te maken voor een 2e levensduur en op dit materieel dienstverlening voor 13 tot 20 jaar uit te voeren. Perceel 5 wordt gegund aan alle geschikte inschrijvers Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 31200050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43313000 Schneepflüge und Schneefräsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering nieuw gladheidsbestrijdingsmaterieel inclusief dienstverlening volledige gebruiksduur, in benoemde regionale coördinatiegebieden. Zie Beschrijvend Document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op de percelen inzake nieuw materieel (P1 t/m P4) gelden optietermijnen van 2 x 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Levering nieuw gladheidsbestrijdingsmaterieel inclusief dienstverlening volledige gebruiksduur, in benoemde regionale coördinatiegebieden. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Circulair her te leveren gladheidsbestrijdingsmaterieel inclusief dienstverlening volledige gebruiksduur, landelijk perceel. Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 5