134539-2025 - Ergebnis
Polen – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – 39/2024 Dostawa owoców, ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu i 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel39/2024 Dostawa owoców, ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu i 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa owoców, ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu i 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 4 zadania: Zadanie nr 1: Dostawa ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3A do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 2: Dostawa ziemniaków i warzyw do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3B do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 3: Dostawa owoców do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3C do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” Zadanie nr 4: Dostawa owoców do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2D do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3D do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Vorherige Bekanntmachung662731-2024
Interne Kennung39/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
BeschreibungDostawa ziemniaków i warzyw do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3A do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionena. Zamawiający określił w formularzach cenowych (załączniki nr 2A-2Ddo SWZ, stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji) ilości towarów, jakie Wykonawca ma bezwarunkowo dostarczyć w ramach niniejszego postępowania. b. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości towarów w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych towarów, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. W przypadku zamówienia dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie oraz na warunkach zamówienia podstawowego. c. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości asortymentu będącego przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 200% łącznego wynagrodzenia brutto. d. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Realizacja prawa opcji będzie następowała sukcesywnie, w terminie obowiązywania umowy. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. e. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w terminie obowiązywania umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa ziemniaków i warzyw do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
BeschreibungDostawa ziemniaków i warzyw do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3B do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa owoców do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
BeschreibungDostawa owoców do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3C do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa owoców do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
BeschreibungDostawa owoców do 16. batalionu remontu lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2D do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3D do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne KennungZadanie nr 4