See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem, dostawa stacji roboczych i rozbudowa systemu kopii zapasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem, dostawa stacji roboczych i rozbudowa systemu kopii zapasowych zgodnie z wskazanymi pakietami: Pakiet 1 Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej z oprogramowaniem Pakiet 2 Dostawa stacji roboczych Pakiet 3 Rozbudowa systemu kopii bezpieczeństwa
Vorherige Bekanntmachung: 788248-2025
Interne Kennung: 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1ustawy Pzp ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213000 Personalcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej z oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej z oprogramowaniem zgodnie z OPZ 1 A i dokumentacją zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa stacji roboczych
Beschreibung: Dostawa stacji roboczych zgodnie z OPZ 1 B i dokumentacją zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa systemu kopii bezpieczeństwa
Beschreibung: Rozbudowa systemu kopii bezpieczeństwa zgodnie z OPZ 1 C i dokumentacją zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme