2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Nowa Sarzyna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój społeczeństwa informacyjnego w Gminie Nowa Sarzyna, poprzez dostarczenie mieszkańcom i podmiotom gospodarczym nowoczesnych i bezpiecznych e usług administracji lokalnej w zakresie opisanym w pkt. 4.2 SWZ. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Podniesienie efektywności i dostępności e-usług w Gminie Nowa Sarzyna” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka / działania FEPK.01.02 Cyfryzacja Numer naboru FEPK.01.02-IZ.00-001/23. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na następujące części: 1) część 1 zamówienia – Dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem; 2) część 2 zamówienia – Dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę. 4. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 38421100 Wasserzähler, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Część 1 zamówienia – Dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z instalacją i konfiguracją następującego sprzętu wraz z oprogramowaniem: 1) Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa - 1 szt.; 2) Oprogramowanie bazy danych - 1 szt.; 3) Licencja na system wirtualizacji - 1 szt.; 4) Licencja na system Backupu - 1 szt.; 5) Oprogramowanie system operacyjny - 2 szt.; 6) Firewall - 1 szt.; 7) Centralny system logów - 1 szt.; 8) Serwer - 2 szt.; 9) Macierz - 1 szt.; 10) Zestaw komputerowy z oprogramowaniem (Typ I, Typ II, Laptop z oprogramowaniem) - 22 szt.; 11) Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) - 200 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku nr 12 do SWZ. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę. 4. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Część 2 zamówienia – Dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami zgodnie z poniższym wykazem: 1) eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca - 1 szt.; 2) Aplikacja mobilna - 1 szt.; 3) Oprogramowanie dziedzinowe - 1 szt.; 4) Planowanie budżetu - 1 szt.; 5) System GIS - 1 szt.; 6) e-edukacja - 1 szt.; 7) Obieg dokumentów - 70 szt.; 8) Monitoring środowiska - 1 szt.; 9) Wodomierze z nakładką radiową - 6500 szt.; 10) Przepływomierz - 21 szt.; 11) System eWoda - 1 szt.; 12) Strona WWW - 1 szt.; 13) Integracja (Platforma e-usług publicznych) - 300 szt.; 14) Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) - 200 szt.; 15) Digitalizacja zasobów GIS oraz pozyskanie danych przestrzennych - 335 szt.; 16) Szkolenia TiK typ I - 120 szt.; 17) Szkolenia TiK Typ II - 168 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku nr 12 do SWZ. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę. 4. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48800000 Informationssysteme und Server, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 38421100 Wasserzähler, 79999100 Scanning