2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu strażackiego i wyposażenia dla OSP Gumienice w gminie Pierzchnica w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz wyposażenia dla OSP Gumienice w gminie Pierzchnica w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków, tj.: - średni samochód ratowniczo-gaśniczy – 1 szt. - działko wodno-pianowe – 1 szt. - agregat prądotwórczy 3 fazowy – 1 szt. - ubrania żaroodporne ciężkie – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2.Kod CPV: Główny kod: 34144210-3 – Wozy strażackie. Dodatkowe kody: 34114000-9 – Pojazdy specjalne;311220007-7 – Jednostki prądotwórcze;18410000 – Odzież specjalna Zamawiający przewiduje, zgodnie z art. 214 ust.1 pkt 8 PZP, możliwość udzielenia zamówienia na dodatkowe dostawy, o wartości 30% zamówienia podstawowego, których celem jest częściowa wymiana dostarczonych produktów lub instalacji albo zwiększenie bieżących dostaw lub rozbudowa istniejących instalacji, jeżeli zmiana wykonawcy zobowiązywałaby zamawiającego do nabywania materiałów o innych właściwościach technicznych, co powodowałoby niekompatybilność techniczną lub nieproporcjonalnie duże trudności techniczne w użytkowaniu i utrzymaniu tych produktów lub instalacji.
Vorherige Bekanntmachung: 787430-2024
Interne Kennung: RI.271.12.2024.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodu strażackiego i wyposażenia dla OSP Gumienice w gminie Pierzchnica w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz wyposażenia dla OSP Gumienice w gminie Pierzchnica w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków, tj.: - średni samochód ratowniczo-gaśniczy – 1 szt. - działko wodno-pianowe – 1 szt. - agregat prądotwórczy 3 fazowy – 1 szt. - ubrania żaroodporne ciężkie – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot Zamówienia współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027