See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądu 10-letniego napędów zwrotnicowych EBI Switch700, zabudowanych na linii kolejowej nr 248,stanowiących własność Pomorskiej Kolei Metropolitalnej SA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przeglądu 10-letniego napędów zwrotnicowych EBI Switch 700. W ramach Usługi Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia przeglądu 10-letniego zgodnie z DTR X-4-02482 kor. O.: a)przeglądu częściowego (bez wymiany modułu hydraulicznego) w napędach; b)przeglądu wraz z regeneracją modułów hydraulicznych w napędach. Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami, dale ustawa „Pzp”), ponieważ usługa wykonania przeglądu 10-letniego utrzymania napędów zwrotnicowych EBI Switch 700, stanowiącymi własność Zamawiającego - PKM S.A., mogą być wykonywane tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Tym Wykonawcą jest ALSTOM POLSKA S.A., ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa (Oddział Katowice, ul. Modelarska 12, 40-142 Katowice). Postępowanie prowadzone jest elektronicznie.
Interne Kennung: PKM/DO/ZU/351/3/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przeglądu 10-letniego napędów zwrotnicowych EBI Switch700, zabudowanych na linii kolejowej nr 248, stanowiących własność Pomorskiej Kolei Metropolitalnej SA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przeglądu 10-letniego napędów zwrotnicowych EBI Switch 700. W ramach Usługi Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia przeglądu 10-letniego zgodnie z DTR X-4-02482 kor. O.: a)przeglądu częściowego (bez wymiany modułu hydraulicznego) w napędach; b)przeglądu wraz z regeneracją modułów hydraulicznych w napędach.