See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur wagenparkbeheer getrokken materieel
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u uit om in te schrijven op een Europese Aanbesteding voor het beheer van het wagenpark van het getrokken materieel. Een betrouwbare coördinatie van preventief en correctief onderhoud is essentieel voor een efficiënt beheer. De Opdrachtnemer is, in overleg met de Opdrachtgever, verantwoordelijk voor het volledige onderhoudsproces. Dit omvat onder andere het tijdig inschakelen van gespecialiseerde onderhoudspartijen door Opdrachtnemer, het plannen en organiseren van preventief, correctief onderhoud inclusief bandenvervanging en schadeherstel, het waarborgen van de kwaliteitscontrole tijdens het hele proces en het afhandelen van de facturatie. Door een nauwe samenwerking met gespecialiseerde dienstverleners en een zorgvuldige planning, wordt de continuïteit en veiligheid van het materieel gewaarborgd. Het getrokken materieel wordt uitsluitend ingezet op het (veilige) Europese wegennet ten behoeve van intern transport voor de vredesbedrijfsoperaties.
Interne Kennung: T105079
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000