Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien de winnende partij tevens de civieltechnische realisatie van de terreininrichting op zich kan nemen, zal dit worden toegevoegd aan de opdracht. Indien dit niet het geval is, zal dit alsnog apart aanbesteed worden.
Erfüllungsort
Land: Niederlande