2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoop systeem 2.0 Havenbedrijf Rotterdam N.V.
Beschreibung: In 2019 heeft Havenbedrijf Rotterdam N.V. een publicatie geplaatst op TenderNed om marktpartijen uit te nodigen tot deelname aan het dynamisch aankoop systeem (DAS). Het DAS heeft een looptijd van 4 jaar, welke dit jaar af loopt. Middels deze publicatie worden marktpartijen op de hoogte gesteld van een nieuw DAS. Per 22-10-2023 vervalt het DAS welke de afgelopen 4 jaar is gebruikt. Graag delen we mede dat per 01-10-2023 gebruik wordt gemaakt van het DAS 2.0 (nieuw). Om hieraan deel te nemen is een nieuw verzoek tot toelating vereist. Daarvoor zijn een aantal documenten vereist, in de omschrijving hier beneden staat beschreven wat benodigd is voor de nieuwe inschrijving. Zie voor alle overige informatie bijlage Omschrijving procedure Dynamisch aankoop systeem 2.0 Havenbedrijf Rotterdam N.V. onder het tabblad documenten. Het DAS 2.0 is verlengd tot 01-04-2026 Tussen 125 en 175 inhuuraanvragen per jaar
Interne Kennung: Dynamisch aankoop systeem Havenbedrijf Rotterdam N.V. Versie 2.0 - 2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2.0 DAS categorie Algemeen/Overig
Beschreibung: 2.0 DAS categorie Algemeen/Overig
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om op een later moment vakgebieden toe te voegen of te wijzigen.
Los: LOT-0002
Titel: 2.0 DAS categorie ICT
Beschreibung: 2.0 DAS categorie ICT
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2.0 DAS Categorie Projectengineering/Techniek
Beschreibung: 2.0 DAS Categorie Projectengineering/Techniek
Interne Kennung: 3
134779-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Dynamisch aankoop systeem 2.0 Havenbedrijf Rotterdam N.V.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: 2.0 DAS categorie ICT
Description: 2.0 DAS categorie ICT
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3