2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług Asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością na rzecz osób z niepełnosprawnościami, mieszkańców Legnicy w ramach realizacji Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2025
Beschreibung: Zgodnie z dokumentacją zamówienia
Interne Kennung: DOA.2610.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z dokumentacją zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001