2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup koparko – ładowarki oraz ciągnika wraz z ładowaczem czołowym i przyczepy do usuwania awarii wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie gminy Wróblew”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup koparko – ładowarki oraz ciągnika wraz z ładowaczem czołowym i przyczepy do usuwania awarii wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie gminy Wróblew” w podziale na 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 778901-2024
Interne Kennung: RIT.271.34.2024.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34223300 Anhänger, 42418910 Beladevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Zakup koparko – ładowarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup koparko – ładowarki. Fabrycznie nowa minimum 2024 r. Silnik wysokoprężny, turbodoładowany, o poj. min 3600 cm3 Silnik chłodzony cieczą Norma emisji spalin Stage 5 Liczba cylindrów 4 Moc silnika min. 100 KM Moment obrotowy min 420 Nm
Interne Kennung: RIT.271.34.2024.RR - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Zakup ciągnika wraz z ładowaczem czołowym i przyczepy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ciągnika wraz z ładowaczem czołowym i przyczepy. Ciągnik: Fabrycznie nowy minimum 2024 r. Silnik wysokoprężny, turbodoładowany, o poj. Min 6700 cm3 i mocy minimum 135 KM Częstotliwość przeglądów serwisowych min 750 h pracy Przekładnia min 24 biegów do przodu i 24 do tyłu Możliwość jazdy z prędkością homologacja 50 km/h Obroty womu 540/540E/1000 Ładowacz czołowy: Fabrycznie nowy minimum 2024 r. Homologacja UE Udźwig min1900 kg Sterowany joystickiem Wysokość załadunku min 4000 mm Szybkie podłączanie i odłączanie ładowacza Przyczepa: Fabrycznie nowa minimum 2024 r. Homologacja UE 2 wysokość skrzyni ładunkowej 500 mm plus nadstawki 500mm Podest roboczy ocynkowany Plandeka rolowana na stelażu ocynkowanym System wywrotu 3 – stronny
Interne Kennung: RIT.271.34.2024.RR - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 42418910 Beladevorrichtungen