See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027
Interne Kennung: DEZP.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 8 A
Interne Kennung: część 8 A
Los: LOT-0010
Titel: część 9
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0011
Titel: część 9 A
Interne Kennung: część 9 A
Los: LOT-0012
Titel: część 10
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0013
Titel: część 11
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0014
Titel: część 12
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0015
Titel: część 13
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0016
Titel: część 14
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0017
Titel: część 15
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0018
Titel: część 16
Interne Kennung: część 16
Los: LOT-0019
Titel: część 16 A
Interne Kennung: część 16 A
Los: LOT-0020
Titel: część 17
Interne Kennung: część 17
Los: LOT-0021
Titel: część 18
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0022
Titel: część 19
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0023
Titel: część 20
Interne Kennung: część 20
Los: LOT-0024
Titel: część 21
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0025
Titel: część 22
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0026
Titel: część 23
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0027
Titel: część 24
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0028
Titel: część 25
Interne Kennung: część 25
Los: LOT-0029
Titel: część 25 A
Interne Kennung: część 25 A
Los: LOT-0030
Titel: część 26
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0031
Titel: część 27
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0032
Titel: część 28
Interne Kennung: część 28
Los: LOT-0033
Titel: część 29
Interne Kennung: część 29
Los: LOT-0034
Titel: część 30
Interne Kennung: część 30
Los: LOT-0035
Titel: część 30 A
Interne Kennung: część 30 A
Los: LOT-0036
Titel: część 31
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0037
Titel: część 32
Interne Kennung: część 32
Los: LOT-0038
Titel: część 33
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0039
Titel: część 33 A
Interne Kennung: część 33 A
Los: LOT-0040
Titel: część 34
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0041
Titel: część 35
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0042
Titel: część 36
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0043
Titel: część 37
Interne Kennung: część 37
Los: LOT-0044
Titel: część 38
Interne Kennung: część 38
Los: LOT-0045
Titel: część 39
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0046
Titel: część 40
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0047
Titel: część 41
Interne Kennung: część 41
Los: LOT-0048
Titel: część 42
Interne Kennung: część 42
Los: LOT-0049
Titel: część 43
Interne Kennung: część 43
Los: LOT-0050
Titel: część 44
Interne Kennung: część 44
Los: LOT-0051
Titel: część 45
Interne Kennung: część 45
Los: LOT-0052
Titel: część 46
Interne Kennung: część 46
Los: LOT-0053
Titel: część 47
Interne Kennung: część 47
Los: LOT-0054
Titel: część 48
Interne Kennung: część 48
Los: LOT-0055
Titel: część 49
Interne Kennung: część 49
Los: LOT-0056
Titel: część 50
Interne Kennung: część 50
Los: LOT-0057
Titel: część 51
Interne Kennung: część 51
Los: LOT-0058
Titel: część 52
Interne Kennung: część 52
Los: LOT-0059
Titel: część 53
Interne Kennung: część 53
Los: LOT-0060
Titel: część 54
Interne Kennung: część 54
Los: LOT-0061
Titel: część 55
Interne Kennung: część 55
Los: LOT-0062
Titel: część 56
Interne Kennung: część 56
Los: LOT-0063
Titel: część 57
Interne Kennung: część 57
Los: LOT-0064
Titel: część 58
Interne Kennung: część 58
Los: LOT-0065
Titel: część 58 A
Interne Kennung: część 58 A
Los: LOT-0066
Titel: część 59
Interne Kennung: część 59
Los: LOT-0067
Titel: część 60
Interne Kennung: część 60
Los: LOT-0068
Titel: część 60 A
Interne Kennung: część 60 A
Los: LOT-0069
Titel: część 61
Interne Kennung: część 61
Los: LOT-0070
Titel: część 62
Interne Kennung: część 62
Los: LOT-0071
Titel: część 63
Interne Kennung: część 63
Los: LOT-0072
Titel: część 64
Interne Kennung: część 64
Los: LOT-0073
Titel: część 65
Interne Kennung: część 65
Los: LOT-0074
Titel: część 66
Interne Kennung: część 66
Los: LOT-0075
Titel: część 66 A
Interne Kennung: część 66 A
Los: LOT-0076
Titel: część 67
Interne Kennung: część 67
Los: LOT-0077
Titel: część 68
Interne Kennung: część 68
Los: LOT-0078
Titel: część 69
Interne Kennung: część 69
Los: LOT-0079
Titel: część 70
Interne Kennung: część 70
Los: LOT-0080
Titel: część 71
Interne Kennung: część 71
Los: LOT-0081
Titel: część 72
Interne Kennung: część 72
Los: LOT-0082
Titel: część 73
Interne Kennung: część 73
Los: LOT-0083
Titel: część 74
Interne Kennung: część 74
Los: LOT-0084
Titel: część 75
Interne Kennung: część 75
Los: LOT-0085
Titel: część 76
Interne Kennung: część 76
Los: LOT-0086
Titel: część 77
Interne Kennung: część 77
Los: LOT-0087
Titel: część 78
Interne Kennung: część 78
Los: LOT-0088
Titel: część 79
Interne Kennung: część 79
Los: LOT-0089
Titel: część 80
Interne Kennung: część 80
Los: LOT-0090
Titel: część 81
Interne Kennung: część 81
Los: LOT-0091
Titel: część 82
Interne Kennung: część 82
Los: LOT-0092
Titel: część 83
Interne Kennung: część 83
Los: LOT-0093
Titel: część 84
Interne Kennung: część 84
Los: LOT-0094
Titel: część 85
Interne Kennung: część 85
Los: LOT-0095
Titel: część 86
Interne Kennung: część 86
Los: LOT-0096
Titel: część 87
Interne Kennung: część 87
Los: LOT-0097
Titel: część 88
Interne Kennung: część 88
Los: LOT-0098
Titel: część 88 A
Interne Kennung: część 88 A
Los: LOT-0099
Titel: część 89
Interne Kennung: część 89
Los: LOT-0100
Titel: część 90
Interne Kennung: część 90
Los: LOT-0101
Titel: część 91
Interne Kennung: część 91
Los: LOT-0102
Titel: część 92
Interne Kennung: część 92
Los: LOT-0103
Titel: część 93
Interne Kennung: część 93
Los: LOT-0104
Titel: część 94
Interne Kennung: część 94
Los: LOT-0105
Titel: część 95
Interne Kennung: część 95
Los: LOT-0106
Titel: część 96
Interne Kennung: część 96
Los: LOT-0107
Titel: część 97
Interne Kennung: część 97
Los: LOT-0108
Titel: część 98
Interne Kennung: część 98
Los: LOT-0109
Titel: część 98 A
Interne Kennung: część 98 A
Los: LOT-0110
Titel: część 99
Interne Kennung: część 99
Los: LOT-0111
Titel: część 100
Interne Kennung: część 100
Los: LOT-0112
Titel: część 101
Interne Kennung: część 101
Los: LOT-0113
Titel: część 102
Interne Kennung: część 102
Los: LOT-0114
Titel: część 103
Interne Kennung: część 103
Los: LOT-0115
Titel: część 104
Interne Kennung: część 104
Los: LOT-0116
Titel: część 105
Interne Kennung: część 105
Los: LOT-0117
Titel: część 106
Interne Kennung: część 106
Los: LOT-0118
Titel: część 107
Interne Kennung: część 107
Los: LOT-0119
Titel: część 108
Interne Kennung: część 108
Los: LOT-0120
Titel: część 109
Interne Kennung: część 109
Los: LOT-0121
Titel: część 110
Interne Kennung: część 110
Los: LOT-0122
Titel: część 111
Interne Kennung: część 111
Los: LOT-0123
Titel: część 112
Interne Kennung: część 112
Los: LOT-0124
Titel: część 113
Interne Kennung: część 113
Los: LOT-0125
Titel: część 114
Interne Kennung: część 114
Los: LOT-0126
Titel: część 115
Interne Kennung: część 115
Los: LOT-0127
Titel: część 116
Interne Kennung: część 116
Los: LOT-0128
Titel: część 117
Interne Kennung: część 117
Los: LOT-0129
Titel: część 118
Interne Kennung: część 118
Los: LOT-0130
Titel: część 119
Interne Kennung: część 119
Los: LOT-0131
Titel: część 120
Interne Kennung: część 120
Los: LOT-0132
Titel: część 121
Interne Kennung: część 121
Los: LOT-0133
Titel: część 122
Interne Kennung: część 122
Los: LOT-0134
Titel: część 123
Interne Kennung: część 123
Los: LOT-0135
Titel: część 124
Interne Kennung: część 124
Los: LOT-0136
Titel: część 125
Interne Kennung: część 125
Los: LOT-0137
Titel: część 126
Interne Kennung: część 126
Los: LOT-0138
Titel: część 127
Interne Kennung: część 127
Los: LOT-0139
Titel: część 128
Interne Kennung: część 128
Los: LOT-0140
Titel: część 129
Interne Kennung: część 129
Los: LOT-0141
Titel: część 130
Interne Kennung: część 130
Los: LOT-0142
Titel: część 131
Interne Kennung: część 131
Los: LOT-0143
Titel: część 132
Interne Kennung: część 132
Los: LOT-0144
Titel: część 133
Interne Kennung: część 133
Los: LOT-0145
Titel: część 134
Interne Kennung: część 134
Los: LOT-0146
Titel: część 135
Interne Kennung: część 135
Los: LOT-0147
Titel: część 136
Interne Kennung: część 136
Los: LOT-0148
Titel: część 137
Interne Kennung: część 137
Los: LOT-0149
Titel: część 138
Interne Kennung: część 138
Los: LOT-0150
Titel: część 139
Interne Kennung: część 139
Los: LOT-0151
Titel: część 140
Interne Kennung: część 140
Los: LOT-0152
Titel: część 141
Interne Kennung: część 141
Los: LOT-0153
Titel: część 142
Interne Kennung: część 142
Los: LOT-0154
Titel: część 143
Interne Kennung: część 143
Los: LOT-0155
Titel: część 144
Interne Kennung: część 144
Los: LOT-0156
Titel: część 145
Interne Kennung: część 145
Los: LOT-0157
Titel: część 146
Interne Kennung: część 146
Los: LOT-0158
Titel: część 147
Interne Kennung: część 147
Los: LOT-0159
Titel: część 148
Interne Kennung: część 148
Los: LOT-0160
Titel: część 149
Interne Kennung: część 149
Los: LOT-0161
Titel: część 150
Interne Kennung: część 150
Los: LOT-0162
Titel: część 151
Interne Kennung: część 151
Los: LOT-0163
Titel: część 152
Interne Kennung: część 152
Los: LOT-0164
Titel: część 153
Interne Kennung: część 153
Los: LOT-0165
Titel: część 153 A
Interne Kennung: część 153 A
Los: LOT-0166
Titel: część 154
Interne Kennung: część 154
Los: LOT-0167
Titel: część 155
Interne Kennung: część 155
Los: LOT-0168
Titel: część 156
Interne Kennung: część 156
Los: LOT-0169
Titel: część 157
Interne Kennung: część 157
Los: LOT-0170
Titel: część 158
Interne Kennung: część 158
Los: LOT-0171
Titel: część 159
Interne Kennung: część 159
Los: LOT-0172
Titel: część 160
Interne Kennung: część 160
Los: LOT-0173
Titel: część 161
Interne Kennung: część 161
Los: LOT-0174
Titel: część 162
Interne Kennung: część 162