2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie „Zespołu zabudowy wielorodzinnej Osiedle JTBS na Skałce etap III obejmującego budowę czterech budynków oznaczonych numerami roboczymi A6, A7, B6, B7 o łącznej liczbie 80 mieszkań wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu zlokalizowanych na działce oznaczonej numerem 4837/1 w obr. 200 m. Jaworzna.
Beschreibung: Budowa „Zespołu zabudowy wielorodzinnej Osiedle JTBS na Skałce etap II obejmującego budowę czterech budynków oznaczonych numerami roboczymi A6, A7, B6, B7 o łącznej liczbie 80 mieszkań wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu zlokalizowanych na działce oznaczonej numerem 4837/1 w obr. 200 m. Jaworzna.. Zagospodarowanie terenu obejmuje obszar oznaczony jako „ETAP-III” w załączniku do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), na którym zlokalizowano między innymi chodniki, drogi wewnętrzne, 150 miejsc parkingowych, strefę rekreacji, zieleń urządzoną w tym nasadzenia zgodnie z projektem oraz przyłącza wody i kanalizacji sanitarnej. 1) Budynki o sumarycznej: a) powierzchni użytkowej mieszkalnej – 4.122,2 m2, b) liczbie mieszkań - 80, c) powierzchni zabudowy – 1.788,00 m2, d) kubaturze – 22.215,80 m3, 2) liczba kondygnacji nadziemnych: 4 kondygnacje, bez podpiwniczenia,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak