2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport kompostu ZAS Mžany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 8 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 17 m3 a 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 20 m3. Předmět veřejné zakázky musí být dodán nový, nepoužitý a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i doprava na místo určení.
Interne Kennung: Veřejná zakázka - Transport kompostu ZAS Mžany
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001