2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj dostupnosti komunitních pobytových sociálních služeb DNSV – elektronika
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž elektroniky dle projektové dokumentace pro stavbu „Rozvoj dostupnosti komunitních pobytových služeb DNSV“ v Rokytnici v Orlických horách. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je zejména: a) doprava do místa plnění, montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů; b) instruktáž („školení“) personálu; c) vystavení protokolu o proškolení, resp. instruktáži personálu, a protokolu opravňujícího provádět následné instruktáže personálu v používání předmětu veřejné zakázky pro určeného pracovníka uživatele; d) podpis předávacího protokolu; e) poskytování komplexního záručního servisu a oprav včetně dodávky náhradních dílů; f) dodání dokladů, které jsou potřebné pro používání zboží jako např. návod k použití/ k údržbě v českém jazyce (i v elektronické podobě na CD/DVD), příslušné certifikáty, atesty osvědčující, že přístroj je vyroben v souladu s platnými bezpečnostními normami a ČSN, kopii prohlášení o shodě (CE declaration) a případně další; g) ekologická likvidace obalového materiálu, v němž bylo zboží dodáno; h) udržování pořádku v místě plnění a po skončení zabudování a dodání předmětu veřejné zakázky provést úklid místa plnění a uvést ho do původního stavu; i) povinnost na své náklady všechny konstrukce a zařízení novostavby, které by mohly být při dodání zboží poškozeny nebo znečištěny, opatřit vhodným a účinným zajištěním (např. ochrannou folií) a toto bezprostředně po dodávce na vlastní náklady odstranit; j) další činnosti výslovně neuvedené, které jsou však s realizací plnění neoddělitelně spojeny a plnění bez nich není možné. Dodávka bude provedena dle zpracované projektové dokumentace a výkazu výměr. Veškeré vybavení musí být před dodáním odsouhlaseno objednatelem a uživatelem.
Interne Kennung: CIRI/2025/064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1