134852-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Europese aanbesteding ICT Hardware t.b.v. Stichting Openbaar Onderwijs Groningen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding ICT Hardware t.b.v. Stichting Openbaar Onderwijs Groningen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal drie maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 juli 2025 en eindigt van rechtswege op 1 juli 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt zes jaar, tot uiterlijk 1 juli 2031. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast. Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal drie maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 juli 2025 en eindigt van rechtswege op 1 juli 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt zes jaar, tot uiterlijk 1 juli 2031. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast. De netto opdrachtwaarde, exclusief BTW, voor ICT Hardware was de afgelopen vier jaren, circa: € 1.500.000,00 per jaar. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: EA-20241205
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De aanbesteding betreft één perceel. Hiervoor is gekozen om de volgende redenen: - het opknippen van de opdracht in kleinere percelen levert geen schaalvoordelen op en werkt kostenverhogend voor zowel Opdrachtnemer als Opdrachtgever, er is dan voor alle partijen meer capaciteit benodigd (FTE’s), om de opdracht(en) uit te voeren; - op basis van de huidige situatie en kennis van de markt is de verwachting dat nagenoeg dezelfde leveranciers inschrijven in de hier omschreven situatie als in een situatie waarin wel wordt gekozen voor meerdere percelen; - de geschiktheidseisen zijn zo laag mogelijk gehouden zodat het MKB, ook de relatief kleinere leveranciers, de mogelijkheid hebben om in te schrijven; - Openbaar Onderwijs Groningen, met name het ondersteuningsbureau, behoefte heeft aan één aanspreekpunt in de markt waarbij Openbaar Onderwijs Groningen zoveel als mogelijk wordt ontzorgd. Openbaar Onderwijs Groningen is van mening dat voldoende marktpartijen over voldoende capaciteit en specialisme beschikken om aan de gehele opdracht te kunnen voldoen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal drie maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 juli 2025 en eindigt van rechtswege op 1 juli 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt zes jaar, tot uiterlijk 1 juli 2031. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast.