See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 140 PAKIETÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 644718-2025
Interne Kennung: 167/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0071
Titel: PAKIET 71
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 71. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 71
Los: LOT-0072
Titel: PAKIET 72
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 72. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 72
Los: LOT-0073
Titel: PAKIET 73
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 73. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 73
Los: LOT-0074
Titel: PAKIET 74
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 74. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 74
Los: LOT-0075
Titel: PAKIET 75
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 75. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 75
Los: LOT-0076
Titel: PAKIET 76
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 76. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 76
Los: LOT-0077
Titel: PAKIET 77
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 77. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 77
Los: LOT-0078
Titel: PAKIET 78
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 78. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 78
Los: LOT-0079
Titel: PAKIET 79
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 79. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 79
Los: LOT-0080
Titel: PAKIET 80
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 80. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 80