2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31166457 Dubocalc-software
Beschreibung: Het doel van deze opdracht van RWS-GPO is om één Opdrachtnemer te contracteren die: - enerzijds beheer, hosting, onderhoud en dienstverlening overneemt van de huidige aanbieder (transitie) voor de huidige DuboCalc applicaties; en - anderzijds nieuwe versies van DuboCalc ontwikkelt, valideert, beheert, host en onderhoudt en daar ook dienstverlening aan (potentiële) gebruikers voor aanbiedt.
Interne Kennung: 31166457
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld bij de beschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst vier maal met twee kalenderjaren, tot uiterlijk 6 juli december 2032 te verlengen.