See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyvolaná opatření na Posázavském vodovodu v souvislosti s připravovanou stavbou vodovodního přivaděče D3 - PD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace a inženýrská činnost ke stavbě „Vyvolaná opatření na Posázavském vodovodu v souvislosti s připravovanou stavbou vodovodního přivaděče D3“. Jedná se o 7 dílčích staveb: •Zkapacitnění potrubí v úseku VDJ Luka - VDJ Krhanice - úseku 1. a úseku č. 2 VDJ Luka - VDJ Krhanice •Výstavba přiváděcího řadu VDJ Pepř - Včelní Hrádek, rekonstrukce přiváděcího řadu VDJ Luka p. M., rekonstrukce přiváděcího řadu VDJ Luka p. M. a rekonstrukce VDJ LukaVýměna potrubí v úseku RŠ Libřice - ČS Regent, ČS Regent - VDJ Račany Aa přestrojení VDJ Račany •Posílení čerpací stanice ČS Vestec •Zkapacitnění potrubí v úseku ČS Vestec - VDJ Pepř •VDJ Pepř, rozšíření akumulace •Zkapacitnění potrubí v úseku VDJ Krhanice - Krhanice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: P24V00000469