134924-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Vyvolaná opatření na vodovodu Javorník - Benešov v souvislosti s připravovanou stavbou vodovodního přivaděče D3 - PD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVyvolaná opatření na vodovodu Javorník - Benešov v souvislosti s připravovanou stavbou vodovodního přivaděče D3 - PD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace a inženýrská činnost ke stavbě „Vyvolaná opatření na vodovodu Javorník - Benešov v souvislosti s připravovanou stavbou vodovodního přivaděče D3“. Jedná se o několik dílčích staveb: • Nový VDJ Dub a doplnění ČS Dub • VDJ Lštění • Nový VDJ Podmračí III • Zrychlovací čerpací stanice Javorník Doplnění ČS Podmračí II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0003
Interne KennungP24V00000549