2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Ruciane-Nida
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, na których powstają odpady. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór wszystkich rodzajów odpadów komunalnych, w tym: 1) Odpadów komunalnych zmieszanych; 2) Odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje. 3. Przewidywana ilość odpadów obejmujących zamówienie wynosi 2100 Mg 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi do SWZ
Interne Kennung: IGK.271.4.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, na których powstają odpady. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór wszystkich rodzajów odpadów komunalnych, w tym: 1) Odpadów komunalnych zmieszanych; 2) Odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje: a. papier; b. szkło; c. tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metal; d. popioły z palenisk domowych; e. odpady ulegające biodegradacji; 3) Odpadów wielkogabarytowych; 4) Zużytych opon; 5) Odpadów elektrycznych i elektronicznych; 6) Przeterminowanych leków i chemikaliów; 7) Zużytych baterii i akumulatorów; 8) Odpadów budowlanych i rozbiórkowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen