See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Beschreibung: jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Łubowo oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Łubowo oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego