2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Modernizacja gospodarki energetycznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Modernizacja gospodarki energetycznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dwóch (2) kompletnych dokumentacji projektowych pn.: 1) „Przebudowa i budowa wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych w ramach zadania Modernizacja Gospodarki Energetycznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie,” 2) „Przebudowa i budowa nowej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie szpitala w ramach zadania „Modernizacja Gospodarki Energetycznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie,” oraz pełnienie nadzoru autorskiego obejmującego roboty budowlane realizowane na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej, w terminach określonych w Harmonogramie. Dokumentacja projektowa zostanie opracowana na podstawie przekazywanych przez Zamawiającego wymagań i uwag Użytkowników, Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz w oparciu o decyzje administracyjne. 3. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie wg następujących etapów: 1) Etap 0 – uzyskanie wszelkich decyzji, w tym Decyzji pozwolenia na budowę lub uzyskanie braku sprzeciwu administracji Architektonicznej w stosunku do Zgłoszenia robót budowlanych, uzyskanie warunków technicznych (jeśli konieczne), uzgodnień i odstępstw niezbędnych do prawidłowego wykonania zadania. Etap 0 ściśle powiązany jest z pozostałymi etapami. 2) Etap 1 – obejmujący opracowanie inwentaryzacji wielobranżowej, Projektu Koncepcyjnego Wielobranżowego zgodnie z wytycznymi określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia wraz ze wszystkimi czynnościami przygotowawczymi. Etap 1 zakończony będzie odbiorem przez Zamawiającego. 3) Etap 2 – obejmujący prace związane z przygotowaniem Projektu Architektoniczno-Budowlanego, w zakresie niezbędnym do uzyskania Pozwolenia na Budowę lub Zgłoszenia robót budowlanych, oraz Informacji Dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, z uwzględnieniem wytycznych określonych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, zakończony odbiorem Projektu Architektoniczno-budowlanego przez Zamawiającego oraz uzyskaniem prawomocnej Decyzji o Ustaleniu Lokalizacji Celu Publicznego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy (jeśli konieczne). 4) Etap 3 – obejmujący prace związane z przygotowaniem Projektów Technicznych, z uwzględnieniem wytycznych zawartych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, zakończony odbiorem Projektów Technicznych przez Zamawiającego. 5) Etap 4 – obejmujący prace związane z przygotowaniem Projektów Wykonawczych, z uwzględnieniem wytycznych zawartych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, zakończony odbiorem tychże projektów przez Zamawiającego. 6) Etap 5 – obejmujący prace związane z opracowaniem Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiarów Robót a także Kosztorysu Inwestorskiego, z uwzględnieniem wytycznych zawartych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, zakończony odbiorem Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiarów Robót i Kosztorysu Inwestorskiego przez Zamawiającego, 7) Etap 6 – obejmujący Nadzór Autorski na etapie prowadzenia Robót Budowlanych i wyposażania obiektu, z zastrzeżeniem umownego prawa odstąpienia przez Zamawiającego od Etapu 6 w terminie 3 lat od dnia uprawomocnienia decyzji w sprawie zatwierdzenia Projektu Budowlanego i uzyskania prawomocnej Decyzji pozwolenia na budowę lub skutecznego Zgłoszenia robót – z wyłączeniem wszelkich roszczeń Wykonawcy związanych z odstąpieniem od umowy. Szczegółowy wykaz i podział Prac w ramach poszczególnych Etapów (z wyjątkiem Etapu 6) określony został w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Harmonogram realizacji poszczególnych Etapów (z wyjątkiem Etapu 6). 4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielania odpowiedzi bezzwłocznie na pytania dotyczące przyjętych rozwiązań architektonicznych i technicznych zadanych przez uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego mającego na celu wyłonienie Wykonawcy Robót Budowlanych oraz udzielania Zamawiającemu wsparcia merytorycznego lub jego reprezentowanie (w zależności od decyzji Zamawiającego), w przypadku gdy ww. rozwiązania będą przedmiotem postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą i Urzędem Zamówień Publicznych lub innymi organami państwowymi. 5. Gwarancja i rękojmia: Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości i rękojmi, na wykonaną przez siebie Dokumentację Projektową oraz Prace, w szczególności, że będzie ona spełniać wszystkie kryteria określone w Umowie. Okres gwarancji i rękojmi wynosi 3 (trzy) lata i liczy się od daty dopuszczenia Obiektu powstałego na podstawie Dokumentacji Projektowej do użytkowania. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią niżej wymienione załączniki: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami – Załącznik nr 9 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami – Załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 722130-2025
Interne Kennung: ZP250/075/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001