2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rękawic: Zamówienie składa się z 2 części: Część 1 – Rękawice zabiegowe, niejałowe. Część 2 – Rękawice chirurgiczne, jałowe. 2. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, w tym opisy minimalnych wymagań zawarte są w Formularzach cenowych załącznikach nr 1.2 - 1.3. do Formularza oferty. formularz cenowy – część 1 wg załącznika Nr 1.2 do SWZ formularz cenowy – część 2 wg załącznika Nr 1.3 do SWZ 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi Polskimi Normami oraz innymi przepisami prawa regulującymi wymagania w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości. 4. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami obowiązującymi dla szpitali. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie. 5. Dopuszcza się składanie ofert częściowych. Liczba części: 2. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do: wszystkich części. Oferty, które nie będą obejmowały wszystkich elementów składowych przedmiotu zamówienia w obrębie danej części zostaną odrzucone. 6. Miejsce realizacji zamówienia: siedziba Zamawiającego Namysłowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., ul. Oleśnicka 4, 46-100 Namysłów – (apteka szpitalna). 7. Wykonawcy są odpowiedzialni za staranne zaznajomienie się ze SWZ wraz z jej załącznikami, wszelkimi zmianami do SWZ sporządzonymi w okresie przetargowym oraz za uzyskanie wiarygodnych informacji dotyczących poszczególnych warunków i obowiązków, które mogą w jakikolwiek sposób oddziaływać na sumę czy istotę oferty lub na wykonywanie dostaw. 8. Składający oferty wykonawcy zobowiązani są do zapoznania z istotnymi przepisami prawa, aktami i regulacjami obowiązującymi w Polsce, które w jakikolwiek sposób mogą wpływać lub odnosić się do działań podejmowanych w związku z przetargiem i w następstwie podpisania umowy. 9. Wykonawca zobowiązany jest do bezwzględnej i terminowej realizacji dostawy. 10. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia przez Wykonawcę wykonania części zamówienia podwykonawcom (z którymi zawarł umowę o podwykonawstwo, zdefiniowaną w art. 7 ust. 27 pzp). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresu), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę pełnych nazw i danych podwykonawców. W przypadku powierzenia realizacji zamówienia podwykonawcy Wykonawca ponosi odpowiedzialność za działania i zaniechania takiego podmiotu jak za własne. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane.
Vorherige Bekanntmachung: 722955-2024
Interne Kennung: ZP.31.2024.LD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Rękawice zabiegowe, niejałowe.
Beschreibung: Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, w tym opisy minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.2 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 1 wg załącznika Nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zamawiający w trakcie obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo opcji, które obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 10% ilości każdej z pozycji asortymentowych w cenach jednostkowych i na warunkach wynikających z postanowień umowy. Zamawiający nie ma obowiązku skorzystania z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji częściowo, może też korzystać z prawa opcji stopniowo, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu zamówienia uwzględniającego skorzystanie z prawa opcji. Warunki świadczenia dostaw które są objęte prawem opcji, są takie same, jak warunki świadczenia dostaw objętych zamówieniem podstawowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Rękawice chirurgiczne, jałowe.
Beschreibung: Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, w tym opisy minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.3 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 2 wg załącznika Nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe