See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor koffie en koffieautomaten
Beschreibung: Aankoop van koffie-liquid en aanverwante producten.
Interne Kennung: AZD_25_377
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZD_25_377 - 1
Beschreibung: Aankoop van koffie liquid en aanverwante producten.
Interne Kennung: 1