2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbouwing P3 tot integraal muziekcentrum
Beschreibung: De opdracht behelst de verbouwing van het pand Poppodium P3, aan de Purmersteenweg 17-19 te Purmerend naar een integraal muziekcentrum . Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: INCS70076
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In 2019 heeft de gemeenteraad van de gemeente Purmerend opdracht gegeven aan het college om een ontwerp te maken voor de realisatie van een integraal muziekcentrum in het pand van P3 te Purmerend. Doelstelling is om de exploitatie van dit poppodium te verbeteren. Naast het concert- en cultuurpodium P3 en Theater de Verbeelding zal hierin ook Muziekschool Waterland worden gehuisvest. De realisatie van een integraal muziek/cultuur centrum heeft een duidelijke inhoudelijke meerwaarde voor de cultuurbeleving door de inwoners. Daarnaast dient de interactie tussen buiten en wat zich binnen in het pand afspeelt te worden vergroot door meer transparantie in de gevels aan te brengen. Ten slotte wordt de toegangkelijkheid verbeterd door het toevoegen van nieuwe toegangen en de herinrichting van de centrale entree. Gelet op de geraamde waarde van de opdracht en het te verwachten aantal partijen dat interesse heeft in de opdracht wordt een voorselectie gedaan in een niet-openbare Europese aanbesteding. Op basis van deze selectieleidraad kunnen partijen zich aanmelden als gegadigde en selecteert de gemeente maximaal 5 gegadigden die daadwerkelijk een inschrijving mogen doen. Deze selectieleidraad geeft informatie over de opdracht, het verloop van de aanbestedingsprocedure, de wijze waarop een verzoek tot deelneming dient te worden gedaan, de geschiktheidseisen, eventuele selectiecriteria en de wijze van selecteren. De aanbestedende dienst is de gemeente Purmerend, hierna te noemen: de gemeente.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht behelst de verbouwing van het pand Poppodium P3, aan de Purmersteenweg 17-19 te Purmerend naar een integraal muziekcentrum. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1