2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Czarnia Mała – Skrwilno - Rypin 2. Rypin – Trąbin – Radziki Duże – Długie – Rypin 3. Rypin – Pręczki – Lisiny – Nadróż – Rypin 4. Rypin – Czumsk Duży – Rogowo – Rypin 5. Rypin – Kosiory – Borowo – Rypin 6. Okonin – Żałe – Rypin 7. Rypin – Pręczki – Rojewo – Borowo 8. Rypin – Skudzawy- Skrwilno – Przywitowo – Rypin 9. Rypin – Borzymin – Somsiory – Żałe – Balin – Rypin 10. Rypin – Zakrocz- Wierzchowiska – Rogowo – Kowalki – Rypin 11. Rypin – Nadróż – Somsiory – Żałe- Ostrowite – Rypin 12. Rypin – Stawiska – Świedziebnia 13. Rypin – Stępowo – Zofiewo 14. Zasady – Sadłowo – Rypin 15. Rypin – Czyżewo – Radziki Duże – Rypin 16. Rypin – Radomin – Wąpielsk – Rypin 17. Rypin – Nadróż – Brzuze – Somsiory – Obory – Ugoszcz 18. Rypin – Kiełpiny – Radziki Duże – Czyżewo – Rypin 19. Rypin – Skudzawy – Skrwilno – Okalewo – Rypin 20. Rypin – Somsiory – Lasoty - Rypin Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym: sierpień 2026 r. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Interne Kennung: KT.7252.84.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001