See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gummihjulslæssere til genbrugsstationer
Beschreibung: Udbuddet omfatter levering af seks (6) gummihjulslæssere til Kredsløb Genbrug A/S. I forbindelse med leverancen skal der tages seks (6) brugte gummihjulslæssere retur/i bytte. Den udbudte leverance – herunder krav til/vilkår for leverancens udførelse – er beskrevet nærmere i det samlede udbudsmateriale.
Interne Kennung: 2024/Gummihjulslæsser
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Som optioner skal der tilbydes serviceaftaler: Serviceaftale (3 / 5 / 7 årig) inkl. alle sliddele, filter og al olie til alle serviceeftersyn og lovpligtige hovedeftersyn (dog ikke sliddele, der udskiftes som følge af skader). Serviceaftale (3 / 5 / 7 årig) inkl. al olie og filter til alle serviceeftersyn og lovpligtige hovedeftersyn - ekskl. sliddele.