135226-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Utrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zieleni – 2026 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zieleni – 2026 - 2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zielonych zwane dalej „przedmiotem umowy” obejmujące trzy części (zadania) pn.: Część 1 (Zadanie 1) - Żarów strefa I Część 2 (Zadanie 2) – Żarów strefa II Część 3 (Zadanie 3) – Żarów WSSE 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje: 1) Część 1 (Zadanie 1) - Żarów strefa I Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie miasta Żarów (Żarów strefa I) o powierzchni: - chodniki - 10.918,02 m2, - parkingi – 2.832,06 m2, - ścieżki rowerowe – 8.891,31 m2, - tereny zieleni – 27.175,00 m2, poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem. Chodniki, parkingi i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych, parkingów i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2,3 i 4 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek. 2) Część 2 (Zadanie 2) – Żarów strefa II Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie miasta Żarów (Żarów strefa II) o powierzchni: - chodniki - 10.600,85 m2, - parkingi - 4.519,63 m2, - ścieżki rowerowe – 5.347,17 m2, - tereny zieleni – 70.905,00 m2. poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem. Chodniki, parkingi i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych, parkingów i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2,3 i 4 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek. 3) Część 3 (Zadanie 3) – Żarów WSSE Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników i ścieżek rowerowych na terenie miasta Żarów (WSSE podstrefa Żarów) o powierzchni: - chodniki - 11.230,20 m2, - ścieżki rowerowe – 2,082,84 m2, - tereny zieleni – 24.165,00 m2. poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników i ścieżek rowerowych (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem; przy odśnieżaniu nie wymaga się objęcia usługą całej szerokości chodnika a jedynie ciąg o szerokości 1 metra w celu zapewnienia komunikacji; długość chodników na objętym usługą terenie wynosi 3622 metrów. Chodniki i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2 i 3 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek.
Interne KennungRiOŚ.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90910000 Reinigungsdienste, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 (Zadanie 1) - Żarów strefa I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zielonych zwane dalej „przedmiotem umowy” 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje: 1) Część 1 (Zadanie 1) - Żarów strefa I Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie miasta Żarów (Żarów strefa I) o powierzchni: - chodniki - 10.918,02 m2, - parkingi – 2.832,06 m2, - ścieżki rowerowe – 8.891,31 m2, - tereny zieleni – 27.175,00 m2, poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem. Chodniki, parkingi i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych, parkingów i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2,3 i 4 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 (Zadanie 2) - Żarów strefa II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zielonych zwane dalej „przedmiotem umowy” 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje: 2) Część 2 (Zadanie 2) – Żarów strefa II Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie miasta Żarów (Żarów strefa II) o powierzchni: - chodniki - 10.600,85 m2, - parkingi - 4.519,63 m2, - ścieżki rowerowe – 5.347,17 m2, - tereny zieleni – 70.905,00 m2. poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem. Chodniki, parkingi i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych, parkingów i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2,3 i 4 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 (Zadanie 3) - Żarów WSSE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie chodników, parkingów i ścieżek rowerowych oraz sąsiadujących z nimi terenów zielonych zwane dalej „przedmiotem umowy” 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje: Część 3 (Zadanie 3) – Żarów WSSE Przedmiot umowy obejmuje bieżące utrzymanie w sposób zapewniający czystość i porządek chodników i ścieżek rowerowych na terenie miasta Żarów (WSSE podstrefa Żarów) o powierzchni: - chodniki - 11.230,20 m2, - ścieżki rowerowe – 2,082,84 m2, - tereny zieleni – 24.165,00 m2. poprzez: a) zbieranie codziennie, nie później niż do godz. 10.00, wszelkich odpadów stałych, b) systematyczne (minimum raz w tygodniu) zamiatanie chodników i ścieżek rowerowych (usunięcie zalegającego piasku, darni, błota, liści oraz innych zanieczyszczeń) oraz cykliczne odchwaszczanie zapewniające utrzymanie ich bez przerostów, c) systematyczne utrzymywanie w odpowiednim stanie porządkowym terenów zieleni poprzez grabienie i wywóz liści, gałęzi itp. zanieczyszczeń, zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy, d) odśnieżanie w sposób pozwalający na właściwe użytkowanie chodników i parkingów oraz zwalczanie śliskości i gołoledzi piaskiem; przy odśnieżaniu nie wymaga się objęcia usługą całej szerokości chodnika a jedynie ciąg o szerokości 1 metra w celu zapewnienia komunikacji; długość chodników na objętym usługą terenie wynosi 3622 metrów. Chodniki i ścieżki rowerowe muszą być odśnieżone i posypane materiałem uszarstniającym do godz. 7.00. Szczegółowe wykazy powierzchni chodników, ścieżek rowerowych i terenów zieleni stanowią załączniki nr 1,2 i 3 do umowy. Dla prawidłowego zwalczania skutków zimy Wykonawca przygotuje i zabezpieczy we własnym zakresie niezbędny sprzęt i środki włącznie ze skrzyniami na piasek.