See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY NÁDOB NA OSTRÝ, INFEKČNÍ A BIOLOGICKÝ ODPAD
Beschreibung: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém na nákupy nádob na ostrý, infekční a biologický odpad. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ 141/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: 6. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad velmi vysoké
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad velmi vysoké
Interne Kennung: VZ 141/2025_6
Los: LOT-0001
Titel: 1. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 0,5l – 2l
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 0,5l – 2l
Interne Kennung: VZ 141/2025_1
Los: LOT-0003
Titel: 2. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 3l – 5l
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 3l – 5l
Interne Kennung: VZ 141/2025_2
Los: LOT-0004
Titel: 3. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 25l – 30l
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 25l – 30l
Interne Kennung: VZ 141/2025_3
Los: LOT-0005
Titel: 4. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 50l – 60l
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad 50l – 60l
Interne Kennung: VZ 141/2025_4
Los: LOT-0006
Titel: 5. – Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad vysoké
Beschreibung: Nádoby na ostrý, infek. a biologický odpad vysoké
Interne Kennung: VZ 141/2025_5