135241-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cewice od dnia 01.05.2025 r. do 30.04.2028 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cewice od dnia 01.05.2025 r. do 30.04.2028 r.
Beschreibung: 2.2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych, zmieszanych i segregowanych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cewice przez przedsiębiorcę wyłonionego w przetargu zorganizowanym przez Gminę Cewice. 2.3. Do Instalacji komunalnej dostarczane będą odpady: a) zmieszane odpady komunalne (20 03 01) b) opakowania z papieru i tektury (15 01 01) c) opakowanie z tworzyw sztucznych (15 01 02) d) zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) e) opakowania ze szkła (15 01 07) f) zużyte opony osobowe (16 01 03) g) odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03) h) inne niewymienione odpady (17 01 82) i) szkło ( 17 02 02) j) tworzywa sztuczne ( 17 02 03) k) odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08) l) farby, tusz, farby drukarskie, kleje, lepiszcze, żywice inne niż wymienione w 200127* (20 01 28) m) odzież (20 01 10) n) tekstylia (20 01 11) o) leki (20 01 32) p) Lampy fluorescencyjne (20 01 21*) q) baterie i akumulatory (20 01 34) r) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (20 01 35*) s) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne ( 20 01 36) t) popiół z palenisk domowych (20 01 99) u) odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) v) odpady wielkogabarytowe (20 03 07) Odpady z terenu Gminy Cewice będą dostarczane w okresie od 01.05.2025 r. do 30.04.2028r. 2.4. Szacunkowa ilość odpadów, która w ciągu 36 miesięcy zostanie dostarczona do Instalacji komunalnej została określona w dokumentach zamówienia.2.5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonywał zagospodarowanie przekazanych odpadów niesegregowanych (zmieszanych) osobiście i wyłącznie w instalacji będącej własnością Wykonawcy. 2.6. Wymagania dla bazy magazynowej: 1) Wykonawca jest obowiązany posiadać bazę magazynową na terenie, do którego posiada tytuł prawny. 2) Teren bazy powinien być zabezpieczony w sposób uniemożliwiający wstęp osobom nieupoważnionym. 3) Na terenie bazy magazynowej powinny znajdować się urządzenia do selektywnego gromadzenia i zagospodarowania odpadów 4) Teren bazy magazynowej powinien być wyposażony w urządzenia lub systemy zapewniające zagospodarowanie wód opadowych i ścieków przemysłowych, pochodzących z terenu bazy zgodnie z wymaganiami określonymi przepisami ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. - Prawo wodne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1087). Wymagania związane z zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy 1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu aktualnych przepisów Kodeksu Pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: 1) ważenie odpadów dostarczonych przez podmiot odbierający odpady zebrane z terenu Gminy Cewice, 2) sortowanie odpadów komunalnych, 3) kompostowanie odpadów komunalnych,
Interne Kennung: ZP.271.6.2025.ZKD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2.2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych, zmieszanych i segregowanych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cewice przez przedsiębiorcę wyłonionego w przetargu zorganizowanym przez Gminę Cewice. 2.3. Do Instalacji komunalnej dostarczane będą odpady: a) zmieszane odpady komunalne (20 03 01) b) opakowania z papieru i tektury (15 01 01) c) opakowanie z tworzyw sztucznych (15 01 02) d) zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) e) opakowania ze szkła (15 01 07) f) zużyte opony osobowe (16 01 03) g) odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03) h) inne niewymienione odpady (17 01 82) i) szkło ( 17 02 02) j) tworzywa sztuczne ( 17 02 03) k) odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08) l) farby, tusz, farby drukarskie, kleje, lepiszcze, żywice inne niż wymienione w 200127* (20 01 28) m) odzież (20 01 10) n) tekstylia (20 01 11) o) leki (20 01 32) p) Lampy fluorescencyjne (20 01 21*) q) baterie i akumulatory (20 01 34) r) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (20 01 35*) s) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne ( 20 01 36) t) popiół z palenisk domowych (20 01 99) u) odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) v) odpady wielkogabarytowe (20 03 07) Odpady z terenu Gminy Cewice będą dostarczane w okresie od 01.05.2025 r. do 30.04.2028r. 2.4. Szacunkowa ilość odpadów, która w ciągu 36 miesięcy zostanie dostarczona do Instalacji komunalnej została określona w dokumentach zamówienia2.5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonywał zagospodarowanie przekazanych odpadów niesegregowanych (zmieszanych) osobiście i wyłącznie w instalacji będącej własnością Wykonawcy. 2.6. Wymagania dla bazy magazynowej: 1) Wykonawca jest obowiązany posiadać bazę magazynową na terenie, do którego posiada tytuł prawny. 2) Teren bazy powinien być zabezpieczony w sposób uniemożliwiający wstęp osobom nieupoważnionym. 3) Na terenie bazy magazynowej powinny znajdować się urządzenia do selektywnego gromadzenia i zagospodarowania odpadów 4) Teren bazy magazynowej powinien być wyposażony w urządzenia lub systemy zapewniające zagospodarowanie wód opadowych i ścieków przemysłowych, pochodzących z terenu bazy zgodnie z wymaganiami określonymi przepisami ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. - Prawo wodne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1087). 1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu aktualnych przepisów Kodeksu Pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: 1) ważenie odpadów dostarczonych przez podmiot odbierający odpady zebrane z terenu Gminy Cewice, 2) sortowanie odpadów komunalnych, 3) kompostowanie odpadów komunalnych,
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2.2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych, zmieszanych i segregowanych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cewice przez przedsiębiorcę wyłonionego w przetargu zorganizowanym przez Gminę Cewice. 2.3. Do Instalacji komunalnej dostarczane będą odpady: a) zmieszane odpady komunalne (20 03 01) b) opakowania z papieru i tektury (15 01 01) c) opakowanie z tworzyw sztucznych (15 01 02) d) zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) e) opakowania ze szkła (15 01 07) f) zużyte opony osobowe (16 01 03) g) odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03) h) inne niewymienione odpady (17 01 82) i) szkło ( 17 02 02) j) tworzywa sztuczne ( 17 02 03) k) odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08) l) farby, tusz, farby drukarskie, kleje, lepiszcze, żywice inne niż wymienione w 200127* (20 01 28) m) odzież (20 01 10) n) tekstylia (20 01 11) o) leki (20 01 32) p) Lampy fluorescencyjne (20 01 21*) q) baterie i akumulatory (20 01 34) r) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (20 01 35*) s) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne ( 20 01 36) t) popiół z palenisk domowych (20 01 99) u) odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) v) odpady wielkogabarytowe (20 03 07) Odpady z terenu Gminy Cewice będą dostarczane w okresie od 01.05.2025 r. do 30.04.2028r. 2.4. Szacunkowa ilość odpadów, która w ciągu 36 miesięcy zostanie dostarczona do Instalacji komunalnej została określona w dokumentach zamówienia2.5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonywał zagospodarowanie przekazanych odpadów niesegregowanych (zmieszanych) osobiście i wyłącznie w instalacji będącej własnością Wykonawcy. 2.6. Wymagania dla bazy magazynowej: 1) Wykonawca jest obowiązany posiadać bazę magazynową na terenie, do którego posiada tytuł prawny. 2) Teren bazy powinien być zabezpieczony w sposób uniemożliwiający wstęp osobom nieupoważnionym. 3) Na terenie bazy magazynowej powinny znajdować się urządzenia do selektywnego gromadzenia i zagospodarowania odpadów 4) Teren bazy magazynowej powinien być wyposażony w urządzenia lub systemy zapewniające zagospodarowanie wód opadowych i ścieków przemysłowych, pochodzących z terenu bazy zgodnie z wymaganiami określonymi przepisami ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. - Prawo wodne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1087). 1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu aktualnych przepisów Kodeksu Pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: 1) ważenie odpadów dostarczonych przez podmiot odbierający odpady zebrane z terenu Gminy Cewice, 2) sortowanie odpadów komunalnych, 3) kompostowanie odpadów komunalnych,
Interne Kennung: Numer postępowania: ZP.271.6.2025.ZKD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle