2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą i instalacją analizatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą i instalacją analizatorów na okres 36 miesięcy. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 zadania: ZADANIE NR 1- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych w systemie mikropłytkowym wraz z dzierżawą i instalacją zestawu automatycznych analizatorów immunohematologicznych ZADANIE NR 2- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych w systemie mikrokolumnowym wraz z dzierżawą i instalacją trzech automatycznych analizatorów immunohematologicznych ZADANIE NR 3- Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do mikrometody kolumnowej w żelu dekstranowym wykonywanej za pomocą posiadanej aparatury firmy DIAMED (linia do manualnej metody mikrokolumnowej) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1, 2, 3 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DTZ.261.1 ZP.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych w systemie mikropłytkowym wraz z dzierżawą i instalacją zestawu automatycznych analizatorów immunohematologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu w ramach opcji przysługuje w okresie trwania umowy zwiększenie zakupu tego samego przedmiotu zamówienia maksymalnie o dodatkowe 20% zamówienia podstawowego. Realizacja opcji odbywa się na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do badań immunohematologicznych w systemie mikrokolumnowym wraz z dzierżawą i instalacją trzech automatycznych analizatorów immunohematologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3- Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych do mikrometody kolumnowej w żelu dekstranowym wykonywanej za pomocą posiadanej aparatury firmy DIAMED (linia do manualnej metody mikrokolumnowej)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial