2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1) GNIEWKOWO – GNIEWKOWO przez Kijewo-Markowo; 2) GNIEWKOWO – GNIEWKOWO przez Zajezierze, Lipie; 3) GNIEWKOWO-GNIEWKOWO przez Zajezierze, Perkowo; 4) GNIEWKOWO-GNIEWKOWO przez Suchatówka, Kaczkowo; 5) GNIEWKOWO-WONORZE-GĄSKI; 6) GNIEWKOWO-SŁOŃSKO-SZADŁOWICE; 7) GNIEWKOWO-MIEROGONIEWICE-OSTROWO-WIERZCHOSŁAWICE; 8) GNIEWKOWO-GNIEWKOWO przez Kaczkowo-Dąblin; 9) GNIEWKOWO-MURZYNNO-KLEPARY-GNIEWKOWO.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001