135317-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 140 PAKIETÓW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 140 PAKIETÓW
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung644718-2025
Interne Kennung167/ZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0131
TitelPAKIET 131
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 131. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 131
LosLOT-0132
TitelPAKIET 132
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 132. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 132
LosLOT-0133
TitelPAKIET 133
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 133. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 133
LosLOT-0134
TitelPAKIET 134
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 134. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 134
LosLOT-0135
TitelPAKIET 135
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 135. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 135
LosLOT-0136
TitelPAKIET 136
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 136. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 136
LosLOT-0137
TitelPAKIET 137
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 137. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 137
LosLOT-0138
TitelPAKIET 138
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 138. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 138
LosLOT-0139
TitelPAKIET 139
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 139. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 139
LosLOT-0140
TitelPAKIET 140
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 140. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne KennungPAKIET 140