2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření domova pro seniory na p. č. 2656/3 a 2634, k. ú. Trutnov, ul. R Frimla č. p. 936, Trutnov
Beschreibung: Předmětem plnění této VZ je stavba domova pro seniory, přilehlých zpevněných ploch související technické infrastruktury a zdržovacího potrubí pro dešťové vody. Stavba domova pro seniory je navržena jako nepodsklepený objekt, o čtyřech nadzemních podlažích. První podlaží je navrženo jako technické a částečně jako společenské zázemí, a to výhradně na jižní fasádě, kde je umístěna společenská místnost pro pořádání společenských akcí. Dále následuje soubor místností zázemí pro potřeby provozu (např. skladové prostory či kancelář). V dalších třech nadzemních podlažích se pak opakuje typická dispozice klientských pokojů a jejich zázemí. Výjimkou je umístění denní místnosti zaměstnanců ve 2. NP. Celkem je tedy ve stavbě navrženo 6 dvojlůžkových pokojů a 23 jednolůžkových. Celková kapacita lůžek je tedy 35 klientů. Navržená stavba bude napojena na místní dopravní a technickou infrastrukturu. Nové přípojky technické infrastruktury (elektro, vodovod, kanalizace a teplovod) budou napojeny v ulici R. Frimla. V rámci projektu bude řešeno i parkovací stání, součástí jsou i chodníky kolem nové budovy. Kolem objektu budou probíhat terénní úpravy související se založením objektu. Předmět veřejné zakázky je podrobně popsán v projektové dokumentaci a Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě změny zákonem stanovené sazby DPH podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena změněna o příslušnou změnu sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Za této situace není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě o dílo, postačuje uvedení správné sazby DPH na faktuře. - Termín zahájení plnění je závislý na doručení Rozhodnutí o přidělení finančních prostředků – dotace zadavateli. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny obsahu závazku ze smlouvy v závislosti na doručení Rozhodnutí o přidělení finančních prostředků – dotace, ze kterých má být veřejná zakázka spolufinancována. V případě nepřidělení dotace je zadavatel oprávněn od uzavřené smlouvy odstoupit. Dle ust. § 127 odst. 2 písm. e) zákona je důvodem ke zrušení tohoto zadávacího řízení nepřidělení požadované dotace v příslušné výši na tuto veřejnou zakázku. Oznámení o tom, že finanční prostředky nebyly zadavateli přiděleny, zašle zadavatel jako objednatel vybranému dodavateli jako zhotoviteli spolu s odstoupením od smlouvy bez zbytečného odkladu. - Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny doby plnění veřejné zakázky v důsledku mimořádně nepříznivých klimatických podmínek, které jsou definovány následovně: Ve fázi zemních prací jsou za mimořádně nepříznivé klimatické podmínky považovány dlouhotrvající deště, v jejichž důsledku dojde k podmáčení půdy. Ve fázi provádění střešních tepelných izolací a krytiny jsou za mimořádně nepříznivé klimatické podmínky považovány dlouhotrvající deště, kdy dochází k navlhnutí tepelných izolantů a zabudování vlhkosti do střešní skladby. V případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek může být doba ukončení plnění veřejné zakázky posunuta, a to min. o dobu trvání výše uvedených mimořádně nepříznivých klimatických podmínek vč. doby, po kterou nebude možné pokračovat v plnění veřejné zakázky s ohledem na důsledky jejich působení (vysychání půdy, apod.). Viz ZD