135444-2025 - Ergebnis
Belgien – Versicherungen – RAAMOVEREENKOMST MET EEN OPDRACHTNEMER PER PERCEEL VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN VOOR STAD AARSCHOT OPTREDEND ALS AANKOOPCENTRALE met aanvullende aankoopactiviteiten, in eigen naam en voor rekening van OCMW en AGB AARSCHOT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN OPDRACHTNEMER PER PERCEEL VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN VOOR STAD AARSCHOT OPTREDEND ALS AANKOOPCENTRALE met aanvullende aankoopactiviteiten, in eigen naam en voor rekening van OCMW en AGB AARSCHOT
Beschreibung: De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening). HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIESTELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN De AO wordt voor de plaatsing van deze opdracht bijgestaan door CARU COMM V (BE0540.777.770.), Torhoutsesteenweg 2A/0502 te 8400 OOSTENDE, vertegenwoordigd door haar zaakvoerder, de heer Rudi CLAEYS, gedomicilieerd op hetzelfde adres. De opdracht voor verzekeringsdiensten is onderverdeeld in 4 verschillende percelen en DIVERSE luiken zoals later omschreven in het technisch dossier van het bestek en hierna opgesomd. Deze uitsplitsing gebeurt om de economisch meest voordelige oplossing te bekomen, welke kan bestaan uit verderzetting van huidige verzekeringen of om beheersmatige facilitatie per perceel mogelijk te maken, waarbij de indeling in percelen aansluit bij de administratieve taakverdeling van het beheer ervan. De AO behoudt zich dan ook het recht voor de overheidsopdracht in zijn geheel of gedeeltelijk (zowel bepaalde percelen als bepaalde luiken) niet te gunnen en dit zonder dat dit enig recht op schadevergoeding voor de inschrijvers opent. De inschrijvers dienen op straffe van substantiële onregelmatigheid op een volledig perceel in te schrijven om een eenvormige communicatie en behandeling der dossiers veilig te stellen en het beheer te faciliteren. De verschillende luiken binnen de percelen zullen waar mogelijk vertolkt worden in een afzonderlijke kaderpolis voor de deelnemers aan de aankoopcentrale met een uitgesplitste facturatie. De percelen worden voorlopig als volgt ingedeeld: PERCEEL 1 bestaande uit Afdeling I “Materiële schade” • Luik 1 Brand en aanverwante gevaren (stad, OCMW en AGB) • Luik 2 Alle risico’s voor kunstvoorwerpen (stad en AGB) • Luik 3 Alle risico’s diverse (Stad en AGB) • Luik 4 Alle risico’s elektronica (stad, OCMW en AGB) Afdeling II “Motorvoertuigen” • Luik 1 BA – rechtsbijstand – omnium (stad, OCMW en AGB) • Luik 2 Omnium dienstverplaatsingen (stad, OCMW en AGB) Afdeling III “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” • Luik 1 Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand stad • Luik 2 Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand OCMW • Luik 3 Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand AGB • Luik 4 Burgerlijke aansprakelijkheid lokale mandatarissen stad, lokale mandatarissen OCMW en leden van het bijzonder comité voor de sociale dienst • Luik 5 Bestuurdersaansprakelijkheid AGB • Luik 6 Lichamelijke ongevallen raadsleden • Luik 7 Lichamelijke ongevallen contaminatie vrijwilligers • Luik 8 Lichamelijke ongevallen onbezoldigde stagiaires • Luik 9 Burgerlijke aansprakelijkheid en LO schoolpolis • Luik 10 Burgerlijke aansprakelijkheid en LO • Luik 11 Burgerlijke aansprakelijkheid en LO evenementen en diverse activiteiten • Luik 12 Burgerlijke aansprakelijkheid en LO OCMW cliënten • Luik 13 Burgerlijke aansprakelijkheid uitbating brouwerij • Luik 14 Burgerlijke aansprakelijkheid privé leven asielzoekers • Luik 15 Objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing (stad, OCMW en AGB) PERCEEL 2 “Arbeidsongevallen” • Luik 1 Arbeidsongevallen stad • Luik 2 Arbeidsongevallen OCMW PERCEEL 3 “Cyber protectie” PERCEEL 4: Alle Bouwplaats Risico verzekering
Interne Kennung: PPP02J-1441/4210/2024/031
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiële schade - voertuigen - burgerlijke aansprakelijkheid & lichamelijke ongevallen
Beschreibung: Materiële schade - voertuigen - burgerlijke aansprakelijkheid & lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66519000 Maschinenbetriebsversicherungen, Zusatzversicherungen, Schadenregulierung, Schadensabwicklung, versicherungsmathematische Leistungen und Verwaltung von Bergungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66513100 Rechtsschutzversicherungen, 66519200 Maschinenbetriebsversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Arbeidsongevallen
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung), 66512210 Freiwillige Krankenversicherungen, 66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung), 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66513100 Rechtsschutzversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Cyber protectie
Beschreibung: Cyber protectie
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66517300 Risikoverwaltungsversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0004
Titel: Alle Bouwplaats Risico verzekering
Beschreibung: Alle Bouwplaats Risico verzekering
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66517300 Risikoverwaltungsversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen