135471-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednokrotnego i wielokrotnego użytku, opatrunków, produktów higienicznych wykorzystywanych przez zespoły ratownictwa medycznego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednokrotnego i wielokrotnego użytku, opatrunków, produktów higienicznych wykorzystywanych przez zespoły ratownictwa medycznego.
BeschreibungSukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednokrotnego i wielokrotnego użytku, opatrunków, produktów higienicznych wykorzystywanych przez zespoły ratownictwa medycznego - 13 części Poszczególne części zamówienia: Część nr 1 Sprzęt medyczny jednokrotnego użytku Część nr 2 Ochrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy Część nr 3 Kompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze Część nr 4 Sprzęt pomocniczy Część nr 5 Specjalistyczne opatrunki hydrożelowe Część nr 6 Elektrody Część nr 7 Jałowe koce na oparzenia i duże rany Część nr 8 Kleszczyki Magilla Część nr 9 Układy oddechowe, odsysanie pacjenta Część nr 10 Czujniki SpO2 Część nr 11 Mankiety, sprzęt medyczny wielorazowy Część nr 12 Złącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów Część nr 13 Sprzęt taktyczny
Vorherige Bekanntmachung646409-2025
Interne KennungDZP.PN.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0002
TitelOchrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy
BeschreibungOchrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelKompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze
BeschreibungKompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelSprzęt pomocniczy
BeschreibungSprzęt pomocniczy
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelSpecjalistyczne opatrunki hydrożelowe
BeschreibungSpecjalistyczne opatrunki hydrożelowe
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelElektrody
BeschreibungElektrody
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelJałowe koce na oparzenia i duże rany
BeschreibungJałowe koce na oparzenia i duże rany
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelKleszczyki Magilla
BeschreibungKleszczyki Magilla
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelUkłady oddechowe, odsysanie pacjenta
BeschreibungUkłady oddechowe, odsysanie pacjenta
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzujniki SpO2
BeschreibungCzujniki SpO2
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelMankiety, sprzęt medyczny wielorazowy
BeschreibungMankiety, sprzęt medyczny wielorazowy
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelZłącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów
BeschreibungZłącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelSprzęt taktyczny
BeschreibungSprzęt taktyczny
Interne KennungCzęść nr 13