See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DO OBIEKTÓW BLOKU ŻYWNOŚCIOWEGO, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I SPRZĘTU GOSPODARCZEGO ORAZ ŚRODKÓW HIGIENY I CZYSTOŚCI SŁUŻBY MUNDUROWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa środków czystości do obiektów bloku żywnościowego, środków czystości i sprzętu gospodarczego oraz środków higieny i czystości służby mundurowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został: • dla Zadań nr 1, 2 i 3 - w Załączniku Nr 1 do SWZ, • dla Zadań nr 4, 5, 6 i 7 - w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy dla Zadań nr 4, 5, 6 i 7, • dla Zadania nr 8 - w Załączniku nr 3 do SWZ, • dla Zadania nr 9 - Załączniku nr 4a (WDTT wzór nr 815/MON) i Załączniku nr 4b (WDTT wzór nr 816/MON).
Interne Kennung: 48/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały jednorazowego użytku
Beschreibung: Materiały jednorazowego użytku
Interne Kennung: 1-Zadanie nr1–Materiały jednorazowego użytku
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy maksymalnie do 90% wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego Zamawiający powiadomi na piśmie (mailem) Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości w terminie do 31 października 2025 roku. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia towaru zamówionego w opcji w formie jednorazowej dostawy w terminie do 7 dni od daty powiadomienia o zamówieniu opcjonalnym.
Los: LOT-0002
Titel: Środki do higienizacji obiektów bloku żywnościowego
Beschreibung: Środki do higienizacji obiektów bloku żywnościowego
Interne Kennung: 2-Zadanie nr2–Środki do higienizacji obiektów bloku żywnościowego
Los: LOT-0003
Titel: Środki do higienizacji
Beschreibung: Środki do higienizacji
Interne Kennung: 3-Zadanie nr3–Środki do higienizacji
Los: LOT-0004
Titel: Środki czystości do higienizacji pomieszczeń
Beschreibung: Środki czystości do higienizacji pomieszczeń
Interne Kennung: 4-Zadanie nr4–Środki czystości do higienizacji pomieszczeń
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt gospodarczy
Beschreibung: Sprzęt gospodarczy
Interne Kennung: 5-Zadanie nr5–Sprzęt gospodarczy
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt gospodarczy – wyposażenie pomieszczeń
Beschreibung: Sprzęt gospodarczy – wyposażenie pomieszczeń
Interne Kennung: 6-Zadanie nr6–Sprzęt gospodarczy – wyposażenie pomieszczeń
Los: LOT-0007
Titel: Odkurzacze i myjka
Beschreibung: Odkurzacze i myjka
Interne Kennung: 7-Zadanie nr7–Odkurzacze i myjka
Los: LOT-0008
Titel: Środki higieny i czystości
Beschreibung: Środki higieny i czystości
Interne Kennung: 8-Zadanie nr8–Środki higieny i czystości
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy maksymalnie do 80% wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji zwiększenia/zmiany poziomu zatrudnienia u Zamawiającego oraz podmiotach będących na jego zaopatrzeniu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. W przypadku zamiaru skorzystania z prawa opcji Zamawiający powiadomi każdorazowo Wykonawcę na piśmie o asortymencie i zamawianych ilościach w terminie nie dłuższym niż 10 miesięcy od daty zawarcia umowy. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia towaru zamówionego w opcji w formie jednorazowej dostawy w terminie 30 dni od daty powiadomienia o zamówieniu opcjonalnym.
Los: LOT-0009
Titel: Zestawy do utrzymania higieny osobistej
Beschreibung: Zestawy do utrzymania higieny osobistej
Interne Kennung: 9-Zadanie nr9–Zestawy do utrzymania higieny osobistej