2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów zbieranych przez osoby realizujące prace społecznie użyteczne wraz z likwidacją dzikich wysypisk i interwencyjnym oczyszczaniem terenów na obszarze Miasta Bielska-Białej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest odbiór odpadów zbieranych przez osoby realizujące prace społecznie użyteczne wraz z likwidacją dzikich wysypisk i interwencyjnym oczyszczaniem terenów na obszarze Miasta Bielska-Białej. 2) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: a) Odbiór odpadów zebranych w ramach prac społecznie - użytecznych realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej obejmujący odbiór odpadów spryzmowanych i składowanych w workach; b) Wykonywanie interwencyjnych prac porządkowych na terenach będących własnością Gminy Bielsko-Biała, obejmujące m.in.: - udział w wizji terenowej Wykonawcy, w przypadku jej wyznaczenia przez Zamawiającego, w celu określenia zakresu prac i sposobu ich wykonania; - zabezpieczenie drzew i innej roślinności przed ewentualnym ich uszkodzeniem, - sprzątanie powierzchniowe rozrzuconych odpadów w obszarze wyznaczonego terenu, - koszenie trawy i chwastów – tereny koszone według bieżących potrzeb i wskazań Zamawiającego, - rozbiórka altanek, likwidacja ogrodzeń drewnianych i z siatki stalowej, studni (z załadunkiem i wywozem), ogrodzenie terenu siatką leśną, - wycinka drzew niewymagających zezwolenia na wycinkę, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 16.04.2004 r. o ochronie przyrody, - frezowanie pni po wycince drzew, - usuwanie, przycinanie krzewów, - usuwanie wywrotu lub złomu drzewa, - plantowanie i wyrównanie terenu do poziomu gruntu rodzimego, tj. do poziomu przyległej nieruchomości, uporządkowanie terenu w miejscu oraz w obrębie prowadzonych prac, - likwidacja skutków powodzi, gwałtownych ulew, - wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (każdorazowo po wskazaniu przez Zamawiającego), - likwidację dzikich wysypisk śmieci, które obejmuje usuwanie ze wskazanego terenu wszelkich znajdujących się na nim odpadów i zanieczyszczeń, w szczególności odpadów niebezpiecznych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego i ich części, pozostałości po pojazdach samochodowych, opon, odpadów zielonych i innych oraz ich wywóz i zagospodarowanie zgodnie z hierarchią postepowania z odpadami, - wygrabienie lub zamiatanie terenu po usunięciu odpadów, - wyrównywanie terenu po usunięciu wysypiska, - transport odpadów na składowisko odpadów.
Vorherige Bekanntmachung: 665648-2024
Interne Kennung: ZP.271.2.83.2024.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, o wartości większej niż progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 4. Postępowanie o udzielenie zamówienia jest jawne. 5. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się pisemnie, w języku polskim. 6. W sprawach nieuregulowanych nin. SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp wraz z aktami wykonawczymi oraz Kodeksu cywilnego. 7. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na wykonywaniu ich w sposób określony w art. 22 § 1* ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, w zakresie : czynności związanych z zabezpieczeniem czystościowo-porządkowym imprez i akcji porządkowych przez cały okres wykonywania tych czynności.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów zbieranych przez osoby realizujące prace społecznie użyteczne wraz z likwidacją dzikich wysypisk i interwencyjnym oczyszczaniem terenów na obszarze Miasta Bielska-Białej. 2) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: a) Odbiór odpadów zebranych w ramach prac społecznie - użytecznych realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej obejmujący odbiór odpadów spryzmowanych i składowanych w workach; b) Wykonywanie interwencyjnych prac porządkowych na terenach będących własnością Gminy Bielsko-Biała. c)Transport odpadów na składowisko odpadów. Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ oraz niżej wymienionych załącznikach, tj. w: - załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, - załączniku nr 4 do SWZ – Wzór umowy;