2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemów medycznych zintegrowanych z systemem informatycznym cz. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie systemów medycznych integrowanych z systemem informatycznym cz. 1 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące pakiety: Pakiet nr 1 – Dostawa i wdrożenie systemów medycznych zintegrowanych z systemem informatycznym Opis: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o dodatkowe moduły oraz integracje z systemami zewnętrznymi w zakresie HIS, LIS, EDM wraz z wymaganymi licencjami, wdrożeniem, szkoleniem, opieką serwisową, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Zestawienie parametrów techniczno – funkcjonalnych. Pakiet nr 2 – Dostawa i wdrożenie rozwiązania integracyjnego z Platformą Usług Inteligentnych Opis: Przedmiotem zamówienia jest integracja systemu medycznego świadczeniodawcy z Platformą Usług Inteligentnych, zapewniającej wykorzystanie mechanizmy analizy obrazów diagnostycznych, udostępnionej przez CEZ, wraz z wymaganymi licencjami, wdrożeniem, szkoleniem, opieką serwisową, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Zestawienie parametrów techniczno – funkcjonalnych. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Jest to wysokospecjalistyczna usługa, która jest świadczona na rynku głównie przez osoby posiadające stosowne kompetencje, działające najczęściej jako osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub jako osoby fizyczne. Wprowadzenie jednoznacznego obowiązku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę stanowiłoby ograniczenie konkurencji oraz uzyskanie realnie najkorzystniejszej oferty. Wizja lokalna Zamawiający nie przewiduje możliwość wizji lokalnej, oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 PZP. Osobiste wykonanie przez wykonawcę kluczowych zadań Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: Pakiet nr 1 - 2 000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100 gr), Pakiet nr 2 – 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100 gr), Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wymagany termin realizacji zamówienia: 60 dni od daty zawarcia umowy, nie później niż do 31 maja 2026 r. z uwagi na termin rozliczenia dotacji. W celu zapobiegnięcia zakłóceniu konkurencji i wykluczenia wykonawcy zaangażowanego w przygotowanie postępowania zgodnie z art. 85 ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający udostępni pozostałym Wykonawcom korespondencje przeprowadzoną z firmą Asseco Poland Spółka Akcyjna, ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów oraz wyznaczy odpowiedni termin na złożenie ofert tj. nie mniej niż 35 dni od dnia wysłania ogłoszenia.
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 – Dostawa i wdrożenie systemów medycznych zintegrowanych z systemem informatycznym
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Dostawa i wdrożenie systemów medycznych zintegrowanych z systemem informatycznym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - zestawienie parametrów techniczno-funkcjonalnych,
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2 – Dostawa i wdrożenie rozwiązania integracyjnego z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Dostawa i wdrożenie rozwiązania integracyjnego z Platformą Usług Inteligentnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - zestawienie parametrów techniczno-funkcjonalnych,
Interne Kennung: Część nr 2