135572-2026 - Ergebnis
Polen – Angiografie-Ausstattung – Dostawy sprzętu do chirurgii naczyniowej II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sprzętu do chirurgii naczyniowej II
BeschreibungZad. 1 – Zestaw do zabiegów naczyniowych– 1 poz. asort. w ilości 70 szt.; Zad. 2 – Ultrasonografia wewnątrznaczyniowa– 8 poz. asort. w różnych ilościach; Zad.3 - Introduktory do tętnicy promieniowej– 4 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 4 - Wchłanialny opatrunek Hemostatyczny– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 5 - System do aterektomii orbitalnej– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 6 - Spirale– 5 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 7 - Zestaw angiograficzny - 2 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 8 – Zestaw do zabiegu typu CERAB– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 9 - Cewnik balonowy pokryty lekiem 0,018 , 0,014– 2 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 10 – System szewny zamykający naczynia– 1 poz. asort. w ilości 250 szt.;
Vorherige Bekanntmachung801188-2025
Interne KennungDZP/72/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0002
TitelZad. 2 – Ultrasonografia wewnątrznaczyniowa
Beschreibung8 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne KennungDZP/72/PN/2025-2
LosLOT-0004
TitelZad. 4 - Wchłanialny opatrunek Hemostatyczny
Beschreibung3 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne KennungDZP/72/PN/2025-4
LosLOT-0008
TitelZad. 8 – Zestaw do zabiegu typu CERAB
Interne KennungDZP/72/PN/2025-8