13559-2026 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – dostawa używanego samochodu do czyszczenia kanalizacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa używanego samochodu do czyszczenia kanalizacji
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa używanego samochodu do czyszczenia kanalizacji, dwufunkcyjnego, specjalnego do siedziby Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung763212-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001