See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowyniu wraz z wyposażeniem w 4 komplety aparatów powietrznych(z butlą kompozytową)
Beschreibung: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowyniu wraz z wyposażeniem w 4 komplety aparatów powietrznych (z butlą kompozytową). Podwozie z roku produkcji min. 2024. Dokładny opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W przypadku użycia w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację postępowania powinien założyć, że każdemu odniesieniu użytemu w dokumentacji towarzyszy wyraz „lub równoważne". W przypadku, gdy w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne do podanych znakiem towarowym (o ile dotyczy), lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych (równych) lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia. W przypadku zastosowania materiałów, urządzeń, wyrobów lub rozwiązań równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy PZP, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart technicznych lub innych równoważnych dokumentów potwierdzających, że oferowana oferta/rozwiązania równoważne spełniają wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. dokumentów lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia), Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia.
Interne Kennung: RII.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowyniu wraz z wyposażeniem w 4 komplety aparatów powietrznych (z butlą kompozytową)
Beschreibung: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowyniuwraz z wyposażeniem w 4 komplety aparatów powietrznych (z butlą kompozytową). Podwozie z roku produkcji min. 2024. Dokładny opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit