135622-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY CIĘŻKOWICE ORAZ OD GMINNYCH OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ ODPADÓW Z CMENTARZA KOMUNALNEGO W ROKU 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY CIĘŻKOWICE ORAZ OD GMINNYCH OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ ODPADÓW Z CMENTARZA KOMUNALNEGO W ROKU 2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ciężkowice oraz od gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego w roku 2025”. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: CZĘŚĆ I – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ciężkowice”. CZĘŚĆ II – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego”. CZĘŚĆ I – „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY CIĘŻKOWICE”. 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych od właścicieli z nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Ciężkowice tj. z sołectw: Ciężkowice, Bogoniowice, Bruśnik, Falkowa, Jastrzębia, Ostrusza, Kipszna, Kąśna Dolna, Kąśna Górna, Pławna, Siekierczyna, Tursko, Zborowice. Odbiór i zagospodarowanie należy prowadzić w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, oraz zgodnie z obowiązującymi w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciężkowice oraz uchwałą Rady Miejskiej w Ciężkowicach w sprawie szczegółowego sposobu i świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów. Przedmiot zamówienia dla swej kompleksowości obejmuje również usługę wyposażenia nieruchomości w worki służące do gromadzenia odpadów wraz z indywidualnymi kodami QR. 2) Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych będzie realizowana zgodnie z: 2.1 Obowiązującymi przepisami prawa, a zwłaszcza:  Ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz.U. z 2024. poz. 399)- dalej ucpg,  Ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach ( Dz.U.2023.1587 ze zm.),  Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r.- Prawo ochrony środowiska ( t.j. Dz.U. z 2024. poz. 54 ze zm.). 2.2 Obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciężkowice oraz innymi Uchwałami Rady Miejskiej w Ciężkowicach dotyczącą systemu gospodarowania odpadami. 2.3 Aktualnym Wojewódzkim Planem Gospodarki Odpadami. 3) Dane liczbowe pomocne przy wycenie zamówienia: 3.1 Powierzchnia Gminy Ciężkowice wynosi 103 km2, w tym teren zabudowany 10,67 km2 . 3.2 Liczba osób zameldowanych na stałe na terenie Gminy Ciężkowice wynosiła na dzień 30.09.2024r. wynosiła 11 205 osób, czasowo- 112, ogółem- 11 317 osób. 3.3 Liczba mieszkańców wg deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na dzień 01.01.2024r. wyniosła 8735 osób, natomiast na dzień 23.09.2024r. wyniosła 8796 osób. 3.4 Szacowana liczba nieruchomości zamieszkałych wg. deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami wynosi 3006, natomiast planowany wzrost liczby posesji w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 1,5 % i nie będzie się to wiązało ze zmianą wynagrodzenia. 3.5 Szacowana liczba nieruchomości o utrudnionym dojeździe do posesji – 8 % ogółu nieruchomości zamieszkałych, przy czym zaleca się wykonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia, celem oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka wykonania zamówienia oraz uzyskania wszelkich danych jakie mogą być niezbędne do rzetelnego przygotowania oferty. CZĘŚĆ II – „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD GMINNYCH OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ ODPADÓW Z CMENTARZA KOMUNALNEGO”. 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowe usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego na terenie Gminy Ciężkowice w roku 2025, polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego na terenie Gminy Ciężkowice. Szczegółowy wykaz obiektów zawiera SWZ. 2) Dane liczbowe pomocne przy wycenie zamówienia: Szacowana liczba obiektów: Obiekty użyteczności publicznej– 52 Cmentarz Komunalny w m. Ciężkowice – 1 Kosze uliczne na Rynku w m. Ciężkowice i ulicach przyległych– 58 Kosze uliczne w pozostałych miejscowościach – 34 3) Częstotliwość odbioru odpadów została opisana w SWZ. 4) Dodatkowy odbiór odpadów komunalnych z pojemników/koszy z w/w miejsc na zgłoszenie przedstawiciela Zamawiającego. 5) Wszystkie pojemniki/kosze na odpady są własnością użytkowników z wyjątkiem : pojemnik na Cmentarzu Komunalnym w Ciężkowicach, Park Zdrojowy w Ciężkowicach, Ścieżka w koronach drzew parking (BUDYNKI PRZY PARKINGU) oraz Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej (MCEE), te obiekty należy wyposażyć w pojemniki o poj. 1100 l w ilości: a) Cmentarz komunalny w m. Ciężkowice: 7 pojemników, b) Park Zdrojowy w m Ciężkowice: 2 pojemniki, c) Ścieżka w koronach drzew parking (BUDYNKI PRZY PARKINGU): 2 pojemniki, d) Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej (MCEE): 2 pojemniki. 6) Szacunkowa średnia miesięczna ilość odpadów komunalnych przewidywana w okresie trwania umowy: - odpady zbierane w sposób selektywny: 1,82 Mg - odpady zbierane w sposób nieselektywny (pozostałości po segregacji): 75,42 Mg. Podana ilość wywożonych odpadów oraz ilości pojemników/kontenerów jest szacunkowa i została podana w celu sporządzenia oferty. Faktyczna ilość odpadów oraz pojemników/kontenerów może nie pokrywać się z podanymi przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung757834-2024
Interne KennungGI.271.97.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy PZP - Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości świadczenia usługi w sytuacji, kiedy wcześniejsze postępowania zostało unieważnione gdyż jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza składania oferty lub wniosku dostępnego na platformazakupowa.pl. W formularzu Oferty (załącznik nr 1 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest podać adres poczty elektronicznej, na którym prowadzona będzie korespondencja związana z postępowaniem. 2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem postaci elektronicznej w formacie danych określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający rekomenduje złożenie oferty w formacie .pdf i podpisanie jej kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formacie pades. Sposób złożenia oferty, w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Regulaminie korzystania z platformy platformazakupowa.pl. (załącznik nr 11 do SWZ). Ofertę należy złożyć w oryginale. 3. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca zastrzeże jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część skompresowane do jednego pliku archiwum (ZIP). Zaleca się, aby uzasadnienie zastrzeżenia informacji jako tajemnicy przedsiębiorstwa było sformułowane w sposób umożliwiający jego udostępnienie. Zastrzeżenie przez Wykonawcę tajemnicy przedsiębiorstwa bez uzasadnienia, będzie traktowane przez Zamawiającego jako bezskuteczne ze względu na zaniechanie przez Wykonawcę podjęcia niezbędnych działań w celu zachowania poufności objętych klauzulą informacji zgodnie z postanowieniami art. 18 ust. 3 ustawy PZP. 4. Do oferty należy dołączyć JEDZ w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a następnie wraz z plikami stanowiącymi ofertę skompresować do jednego pliku archiwum (ZIP). 5. Wykonawca może przed upływem terminu do składania ofert zmienić lub wycofać ofertę za pośrednictwem Formularza składania oferty lub wniosku dostępnego na platformazakupowa.pl. Sposób zmiany i wycofania oferty został opisany w Regulaminie korzystania z platformy platformazakupowa.pl. 6. Wykonawca po upływie terminu do składania ofert nie może skutecznie dokonać zmiany ani wycofać złożonej oferty. 7. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Treść oferty musi być zgodna z warunkami zamówienia pod rygorem odrzucenia oferty. 8. Do przygotowania oferty zaleca się wykorzystanie Formularza oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu oferty. Formularz oferty nie podlega uzupełnieniu. Niezałączenie lub załączenie niepodpisanego Formularza ofertowego skutkować będzie odrzuceniem oferty z postępowania. 9. Wykonawca składa : - wypełniony i podpisany formularz ofertowy w postaci elektronicznej (załącznik nr 1 do SWZ), - JEDZ jako własne oświadczenie Wykonawcy pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej (załącznik nr 2 do SWZ), - JEDZ dla każdego z podmiotów udostępniających Wykonawcy zasoby, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, o ile wykonawca polega na zasobach innych podmiotów (załącznik nr 2 do SWZ), - JEDZ dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postaci elektronicznej (załącznik nr 2 do SWZ), - zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów zgodnie z Rozdziałem 8 ust. 4 SWZ, jeżeli Wykonawca wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów; (Niewiążący wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ , - pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów złożonych wraz z ofertą, sporządzone pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, - pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie dla pełnomocnika ustanowionego przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, jeżeli ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, sporządzone pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, - dokumenty, o których mowa wyżej w tiret szóste i siódme dla osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego Wykonawcy zasoby na zasadach określonych w art. 118 PZP, - oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ), - wadium w oryginale w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego wystawienia (tylko, gdy Wykonawca wnosi wadium w formie niepieniężnej) - oświadczenie dotyczące realizacji zakresu przedmiotu zamówienia przez poszczególnych Wykonawców (załącznik nr 4 do SWZ)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ciężkowice”
BeschreibungCZĘŚĆ I – „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY CIĘŻKOWICE”. 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych od właścicieli z nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Ciężkowice tj. z sołectw: Ciężkowice, Bogoniowice, Bruśnik, Falkowa, Jastrzębia, Ostrusza, Kipszna, Kąśna Dolna, Kąśna Górna, Pławna, Siekierczyna, Tursko, Zborowice. Odbiór i zagospodarowanie należy prowadzić w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, oraz zgodnie z obowiązującymi w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciężkowice oraz uchwałą Rady Miejskiej w Ciężkowicach w sprawie szczegółowego sposobu i świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów. Przedmiot zamówienia dla swej kompleksowości obejmuje również usługę wyposażenia nieruchomości w worki służące do gromadzenia odpadów wraz z indywidualnymi kodami QR. 2) Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych będzie realizowana zgodnie z: 2.1 Obowiązującymi przepisami prawa, a zwłaszcza:  Ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz.U. z 2024. poz. 399)- dalej ucpg,  Ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach ( Dz.U.2023.1587 ze zm.),  Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r.- Prawo ochrony środowiska ( t.j. Dz.U. z 2024. poz. 54 ze zm.). 2.2 Obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciężkowice oraz innymi Uchwałami Rady Miejskiej w Ciężkowicach dotyczącą systemu gospodarowania odpadami. 2.3 Aktualnym Wojewódzkim Planem Gospodarki Odpadami. 3) Dane liczbowe pomocne przy wycenie zamówienia: 3.1 Powierzchnia Gminy Ciężkowice wynosi 103 km2, w tym teren zabudowany 10,67 km2 . 3.2 Liczba osób zameldowanych na stałe na terenie Gminy Ciężkowice wynosiła na dzień 30.09.2024r. wynosiła 11 205 osób, czasowo- 112, ogółem- 11 317 osób. 3.3 Liczba mieszkańców wg deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na dzień 01.01.2024r. wyniosła 8735 osób, natomiast na dzień 23.09.2024r. wyniosła 8796 osób. 3.4 Szacowana liczba nieruchomości zamieszkałych wg. deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami wynosi 3006, natomiast planowany wzrost liczby posesji w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 1,5 % i nie będzie się to wiązało ze zmianą wynagrodzenia. 3.5 Szacowana liczba nieruchomości o utrudnionym dojeździe do posesji – 8 % ogółu nieruchomości zamieszkałych, przy czym zaleca się wykonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia, celem oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka wykonania zamówienia oraz uzyskania wszelkich danych jakie mogą być niezbędne do rzetelnego przygotowania oferty. 3.6 Orientacyjna liczba nieruchomości, wg złożonych deklaracji z których będą odbierane odpady komunalne zawarte jest w SWZ. Pozostałe opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungGI.271.97.2024 (cz. 1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości dni świadczenia usługi w ilości nie większej niż 20% zamówienia podstawowego dla każdej części zamówienia. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie nie więcej niż 20% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) dla poszczególnych części zamówienia przed upływem terminu realizacji umowy (tj. przed dniem 31.12.2025r.) oraz w sytuacji kiedy Zamawiający przed upływem terminu realizacji umowy nie rozstrzygnie postępowania przetargowego i nie zawrze umowy na świadczenia usług w roku 2026r. – do chwili zawarcia nowej umowy na świadczenie usług w 2026r. 3. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe (w tym z zachowaniem wymagań określonych dla standardu i wariantów świadczenia usługi), a także po takich samych cenach. 4. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 5. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 6. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) pod warunkiem zabezpieczenia wystarczających środków finansowych.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego”
BeschreibungCZĘŚĆ II – „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD GMINNYCH OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ ODPADÓW Z CMENTARZA KOMUNALNEGO”. 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowe usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego na terenie Gminy Ciężkowice w roku 2025, polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z gminnych obiektów użyteczności publicznej oraz odpadów z cmentarza komunalnego na terenie Gminy Ciężkowice. Wykaz budynków i obiektów użyteczności publicznej zawarty jest w treści SWZ 2) Dane liczbowe pomocne przy wycenie zamówienia: Szacowana liczba obiektów: Obiekty użyteczności publicznej– 52 Cmentarz Komunalny w m. Ciężkowice – 1 Kosze uliczne na Rynku w m. Ciężkowice i ulicach przyległych– 58 Kosze uliczne w pozostałych miejscowościach – 34 3) Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych: 3.1) Cmentarz komunalny w m. Ciężkowice - co najmniej raz w tygodniu, 3.2) Budynki użyteczności Publicznej: a) Co najmniej dwa razy w tygodniu: - Skamieniałe Miasto w m. Ciężkowice ( od 1 maja do 31 października), - Rynek w m. Ciężkowice i ulice przyległe, - Park Zdrojowy im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza w m. Ciężkowice ( od 1 maja do 31 października), - Parking Park&Ride w m. Bogoniowice, - Ścieżka w koronach drzew (od 1 maja do 31 października), b) Co najmniej raz w tygodniu: - Biura w budynku Urzędu Gminy Ciężkowice, - Lokal w budynku poczty w m. Ciężkowice, - Kaplica cmentarna w m. Ciężkowice, - Remiza OSP w m. Bruśnik, - Remiza OSP w m. Ciężkowice, - Remiza OSP w m. Jastrzębia, - Remiza OSP w m. Kipszna, - Remiza OSP w m. Zborowice, - Remiza OSP w m. Falkowa, - Centrum wsi Bogoniowice, - Centrum wsi Jastrzębia, - Obiekty sportowo-rekreacyjne przy ul. Równej (TKKF), - Park Sokoła w m. Ciężkowice, - Amfiteatr w m. Ciężkowice z parkingiem/placem targowym oraz placem zabaw, - Wieża widokowa w m. Bruśnik, - Centrum wsi Zborowice, - Skamieniałe Miasto w m. Ciężkowice ( od 1 stycznia do 30 kwietnia i 1 listopada do 31 grudnia), - Park Zdrojowy im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza w m. Ciężkowice (od 1 stycznia do 30 kwietnia i 1 listopada do 31 grudnia), - Ścieżka w koronach drzew ( od 1 stycznia do 30 kwietnia i 1 listopada do 31 grudnia), - Ścieżka w koronach drzew (budynek wejścia na ścieżkę) z parkingiem, - Ścieżka w koronach drzew (budynek wyjścia ze ścieżki) z parkingiem, - Ścieżka w koronach drzew (parking przy ul. Spacerowej), - Parking przy Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej, - Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej (MCEE), - Dom Seniora w m. Ostrusza, - Budynek komunalny przy ul. Św. Andrzeja w m. Ciężkowice, - Budynek komunalny w miejscowości Jastrzębia, - Tor PUMPTRACK w m. Ciężkowice, - Toalety publiczne na ul. Rynek w m Ciężkowice, - Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w m. Ciężkowice, - Publiczny Żłobek w m. Kipszna, - Dom Seniora w m. Falkowa. c) Co najmniej dwa razy w miesiącu: - Zespół Szkolno-Przedszkolny w m. Ciężkowice, - Przedszkole Publiczne w m. Zborowice, - Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w m. Siekierczyna, - Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w m. Zborowice, - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. W. Sikorskiego w m. Jastrzębia, - Szkoła Podstawowa w m. Bogoniowice, - Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w m. Bruśnik, - Szkoła Podstawowa w m. Kąśna Dolna, - Zespół Szkolno-Przedszkolny w m. Jastrzębia - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej, Publiczne Przedszkole w m. Jastrzębia. d) Co najmniej jeden raz w miesiącu: - Amfiteatr w m. Jastrzębia, - Budynek wiejski w m. Siekierczyna, - Budynek wielofunkcyjny (koło gospodyń wiejskich) w m. Ostrusza, - Dom parafialny w m. Bogoniowice, - Świetlica w Pławnej, - Dom Ludowy w m. Bruśnik, - Świetlica w m. Kąśna Górna, - Świetlica w m. Tursko. 4) Dodatkowy odbiór odpadów komunalnych z pojemników/koszy z w/w miejsc na zgłoszenie przedstawiciela Zamawiającego. 5) Wszystkie pojemniki/kosze na odpady są własnością użytkowników z wyjątkiem : pojemnik na Cmentarzu Komunalnym w Ciężkowicach, Park Zdrojowy w Ciężkowicach, Ścieżka w koronach drzew parking (BUDYNKI PRZY PARKINGU) oraz Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej (MCEE), te obiekty należy wyposażyć w pojemniki o poj. 1100 l w ilości: a) Cmentarz komunalny w m. Ciężkowice: 7 pojemników, b) Park Zdrojowy w m Ciężkowice: 2 pojemniki, c) Ścieżka w koronach drzew parking (BUDYNKI PRZY PARKINGU): 2 pojemniki, d) Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej (MCEE): 2 pojemniki. 6) Szacunkowa średnia miesięczna ilość odpadów komunalnych przewidywana w okresie trwania umowy: - odpady zbierane w sposób selektywny: 1,82 Mg - odpady zbierane w sposób nieselektywny (pozostałości po segregacji): 75,42 Mg. Podana ilość wywożonych odpadów oraz ilości pojemników/kontenerów jest szacunkowa i została podana w celu sporządzenia oferty. Faktyczna ilość odpadów oraz pojemników/kontenerów może nie pokrywać się z podanymi przez Zamawiającego. Pozostały opis został zawarty w treści SWZ.
Interne KennungGI.271.97.2024 (cz. 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen