2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž pohonů a řízení bodových tahů na bočních jevištích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vytvoření technického řešení, výroba, dodávka, montáž a instalace strojní jevištní technologie - 8 ks bodových tahů včetně příslušenství, které budou umístěny na bočních jevištích a budou zapojeny do stávajícího systému řízení jevištních tahů hudební scény Městského divadla Brno. Dodávka musí být kompatibilní se stávajícím vybavením Zadavatele. Součástí dodávky je doprava na místo určení, instalace a zprovoznění, vč. zaškolení, a následný servis po celou dobu záruční lhůty.
Interne Kennung: P26V00000001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud dojde k odstoupení od smlouvy ze strany objednatele, vyhrazuje si tento v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změnit zhotovitele, tj. převést plnění smlouvy na dodavatele, který se v zadávacím řízení veřejné zakázky v rámci hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. V případě, že nedojde k dohodě se zhotovitelem dalším v pořadí, je oprávněn objednatel jednat postupně s dalšími zhotoviteli v pořadí, dokud nedojde ke změně zhotovitele.